«ЗА ЖИТТЯ» НЕ ПІДЕ ВІД НБУ, ДОПОКИ НЕ СЯДУТЬ ГОНТАРЕВА ТА РОЖКОВА!

«Під Національним банком України знову зібралися на мітинг бомжі - саме таку версію транслює на всю країну телеканал «Опозиційного блоку» - «Інтер». Так, я підтверджую: ми стали бомжами після того, як ця влада почала керувати країною! Так, ми стали бомжами після того, як очілники НБУ знищили нашу фінансову систему! І, тим не менш, ми - бомжі - домоглися того, що Гонтарева пішла. Але ми поки що не добилися того, що її не прибирають з НБУ і не заводять на неї кримінальну справу. Тому зараз головне наше завдання - домогтися цього! І ми не підемо, поки Гонтареву і Рожкову не посадять у тюрму!».

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на безстроковій мирній акції протесту, яка почалася з ініціативи партії «За життя» у вівторок, 17 жовтня, під стінами НБУ. Тут зібралися близько 6 000 протестувальників, правоохоронними органами було затримано кілька провокаторів.

«Вони, сидять у владі і в НБУ, чекають, коли ми підемо. Але ми більше не підемо! Я пропоную стояти тут кожен день до тих пір, поки не будуть виконані наші вимоги, поки не посадять казнокрадів і вбивць гривні Гонтареву й Рожкову ... На їх хитрощі ми більше не купуємося!» - попередив Вадим Рабінович.

Лідер партії «За життя» наполягає: «Україні необхідно зробити кілька важливих кроків в економіці, але починати треба з відповідальності керівництва Нацбанку, конкретно, зі спільниць Гонтаревої та Рожкової!»

«Сьогодні під гаслами патріотизму і демократії до влади прийшли «негіднікі», які безсовісно знищують країну так, як не робили навіть їх попередники. Тому один з кроків - термінове перезавантаження влади через вибори! Яка різниця, який закон приймуть, якщо при владі залишаються ті ж особи? Що зміниться в країні, якщо залишаються той же Президент і та ж Верховна Рада? В Конституції України записано: народ України має право на свою країну! Народ, а не якась зграя, має право керувати своєю країною і вибирати собі владу!» - нагадав Вадим Рабінович.

«Ми ситі по горло цими управлінцями! .. Відбулася злучка влади з криміналом. Три партії - «БПП», «Народний фронт» і «Опозиційний блок», проголосувавши за судову реформу, вирішили разом продовжувати грабувати народ і країну. Тому, з цією владою не буде ніякого миру!» - підкреслив політик.

Парламентарій пообіцяв, що «це тільки початок - ми будемо тут стояти до переможного кінця! І в першу чергу ми приберемо ворога №1 Гонатерву. Адже якщо ми не зміцнимо гривню і не повернемо вклади, ми не доб'ємося нічого!».

Крім того, стало відомо, що на мітингу партії «За життя» біля НБУ затримано групу провокаторів із камінням, яйцями, вибуховими пакетами та зброєю, яка намагалася зірвати захід. За різною інформацією, затримано 5 або 6 молодиків, один встиг втікти.

Як повідомив лідер політичної партії «За життя» і народний депутат України Вадим Рабінович, правоохоронці спрацювали оперативно, розгледівши групу провокаторів у натовпі протестувальників. «Це ті ж люди, які у неділю намагалися зірвати ефір моєї програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна», напали на групу телевізійників, завдали матеріальної шкоди»,  повідомив парламентарій, показавши фотографії.

Лідер партії «За життя» також попередив, що «ніякі провокації не допоможуть зірвати мітинг».

«У нас спокійний конституційний мітинг. Ми не порушуємо законів. Всі провокатори, які сьогодні прийшли сюди - вони від влади ... Тому ми будемо стояти і сьогодні, і завтра, поки не заарештують злочинців з керівництва Нацбанку. Їм не буде спокою відтепер і до тих пір, поки вони не понесуть відповідальність за свою діяльність, до тих пір, поки злодійкуваті чиновники не сядуть до в'язниці!» - пообіцяв Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ