«ЗА ЖИТТЯ» І «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО ОБ'ЄДНАННЯ

Сьогодні, 9 листопада, лідери опозиційних політичних сил - голова партії «За життя» народний депутат Вадим Рабінович і глава парламентської фракції «Опозиційний блок» народний депутат Юрій Бойко - підписали угоду про об'єднання і створення «Об'єднаної опозиційної платформи За життя». Про це політики заявили на спільному брифінгу, який транслювали провідні інформаційні телеканали.

«Сьогодні погана новина для нинішньої влади. Вона намагаючись утриматися на місці посварилася з усіма всередині країни, з сусідами, робить все, щоб зупинити рух України вперед. Ми запрошуємо всі опозиційні сили приєднатися до нашого об'єднання і зробити життя громадян щасливим», - заявив Юрій Бойко.

У свою чергу Вадим Рабінович назвав основні принципи, які відстоюватиме новостворена платформа.

«Сьогодні історичний день для України, тому що створена платформа для опозиційних сил, які повинні об'єднатися, зупинити вакханалію цієї влади. Є три пункти, за якими ми однозначно сходимося, і на підставі яких запрошуємо до об'єднання всіх. Перший - встановлення безумовного миру в країні. Другий - припинення економічного геноциду українського народу. І третій - створення незалежної нейтральної країни - Швейцарії Східної Європи», - підкреслив лідер партії «За життя».

Він висловив упевненість в тому, що в нову платформу увійдуть десятки політичних сил.

«Наша платформа об'єднає тих, хто ставить інтереси України вище своїх. Ми не будемо ділити посади і місця. Головне одне - зупинити той геноцид і беззаконня, яке відбувається в країні», - підсумував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ