З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ НА ЗАКАРПАТТI ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

Перевірили свої навички у орієнтуванні на лісовій місцевості учні Рахівських шкіл. В обіймах осені амфітеатр Буркут, зібрав учнів Рахівських шкіл для перевірки на спритність та кмітливість. Адже тут відбувалися змагання зі спортивного орієнтування. 24 школярі кинули собі виклик.

Перш за все на дівчаток та юнаків чекали шикування та інструктажі: загальний та командний. Після ж, озброївшись картами і компасами, учасники рушили на зустріч випробуванням, маршрутом протяжністю два кілометри. Цілих шість контрольних точок, які були ретельно сховані, випробували юних учасників на швидкість та вміння орієнтуватись.

Тих, хто прибув зі складної дороги, частували смаколиками. Зі свого боку організатори нагородили кращих цього дня грамотами та подарунками.

Організатори подякували за підтримку керівнику Закарпатської регіональної організації політичної партії «За життя» Івану Чубирку, який забезпечив спортивне дійство необхідним спорядженням.

Кожна команда отримала подарунки та позитивнi враження, словом спортивне свято вдалось. Також керівник Рахівської організації політичної партії «За життя» Микола Тафій вручив партквиток новому члену організації.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ