ДО ФРАКЦІЇ «ЗА ЖИТТЯ» У МІСЬКРАДІ ДНІПРА УВІЙШОВ ЩЕ ОДИН ДЕПУТАТ

21 лютого стало відомо про збільшення фракції «За життя» в Дніпровській міськраді. До неї увійшов позафракційний депутат Михайла Глікман.

«Півроку тому я став позафракційним депутатом, але це не завадило мені виконувати обіцянки, які дав виборцям. Своє рішення про вступ до фракції «За життя» вважаю зваженим і правильним. Багатьох колег знаю досить давно і вважаю їх справжніми професіоналами. Упевнений, що спільними зусиллями ми зможемо втілити в життя багато ініціатив, які підуть на користь місту і людям», - сказав Михайло Глікман.

Таким чином, на сьогоднішній день в депутатську фракцію «За життя» входять 6 народних обранців: Сергій Нікітін, В'ячеслав Сергєєв, Олена Степанян, Вадим Рублевський, Назарій Постольник і Михайло Глікман.

«Ми знаємо Михайла Глікмана як досвідченого ініціативного депутата, який вирішує складні проблеми свого округу №60 (ж / м Північний). Приємно, що він приєднався до нашої згуртованої команди однодумців. Це говорить про те, що авторитет фракції в міськраді зростає», - так прокоментував новину про розширення фракції «За життя» її керівник Сергій Нікітін.

Він не виключив подальше розширення фракції в Дніпровській міськраді.

«Не дивлячись на те, що команда у нас молода, всі прислухаються до думки один одного, завдяки чому всередині фракції створені комфортні й продуктивні умови для роботи. Така атмосфера приваблює в наші ряди нових депутатів».

За словами лідера фракції, активна робота команди «За життя» в міськраді підсилює її позиції в Дніпрі і Україні. Це підтверджують і останні соціологічні дослідження міжнародної компанії GFK Ukraine, «Фонду Демократичних ініціатив» та Центру Разумкова. Згідно з їхніми даними, партія Вадима Рабіновича входить в трійку лідерів електоральних переваг.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ