ВАДИМ РАБІНОВИЧ: «ЯКЩО ВЛАДА БУДЕ ЩЕ ОДИН РІК ЖЕРТИ, ПИТИ І КРАСТИ - КРАЇНА ЦЬОГО НЕ ВИТРИМАЄ!»

«Можу назвати вам чергові «досягнення» роботи нинішньої влади. Депутати знову збільшили собі утримання автопарку на 50 мільйонів, загальні витрати на них тепер 1,5 мільярда гривень. Кабінет Міністрів ухвалив ще історичне рішення - збільшити свій штат на 750 осіб. Збільшується чисельність Адміністрації Президента та її утримання. Зростають витрати на утримання міліції та поліції, купили нові водомети. Кажуть, дуже гарні, польські. Ось із «позитивного», мабуть, все. З іншого, як завжди, працюють над черговим «траншиком» ... І я абсолютно переконаний, що якщо ще один рік ця влада буде так жерти, пити і красти - наша країна не витримає!», - заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Слово депутата» на телеканалі «Веселка» в Кропивницькому.

На думку парламентарія, влада не виконує найголовніше завдання за чітким планом розвитку країни. «Якби нам сказали, то ми зараз будуємо, була б можливість давати оцінку, добре або погано йде будівництво. У нас повна невідомість - і немає жодного плану. Державний борг вже становить 85% ВВП, що у перекладі на просту людську мову означає, що його неможливо виплатити. Це по аналогії із сім'єю, яка взяла в іпотеку набагато більше, ніж вона заробляє. Далі. МВФ каже, що дасть черговий кредит, але вимагає вирубати наш ліс, прибрати пенсії та охорону здоров'я. Тобто людина прийшла в банк брати кредит, а їй кажуть, що вона спочатку повинна спалити хату і розбити дах!», - підкреслив депутат.

Як заявив лідер партії «За життя», «виходом із ситуації має стати формування у країні конструктивної опозиції, якій, після зради виборців з боку «Оппоблока», наразі немає в українському політикумі».

«Опозиція - це сила, яка пропонує щось на противагу існуючому. Політична партія «За життя» має чітку позицію по низці найбільш стратегічно важливих питань розвитку країни. Всі вони чітко відображені у програмі нашої партії, аби виборці бачили, чого ми домагатимемося, коли переможемо на виборах. Я глибоко переконаний, що не можна критикувати - і не пропонувати нічого натомість. Ми пропонуємо незалежну, нейтральну, позаблокову Україну - з сильною та маленькою професійною армією, із рівним відносинами з сусідами, з пріоритетом розвитку бізнесу, «хай-теком», агропромисловим комплексом та банківською справою, з перспективою для молоді, з можливістю не просто виживати людям, а жити заможно!», - підкреслив лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ