ВАДИМ РАБІНОВИЧ: «ТІ, ХТО КЕРУВАВ КРАЇНОЮ 20 РОКІВ, АВТОМАТИЧНО З ВЛАДИ ВИКЛЮЧАЮТЬСЯ!»

Пропоную провести дуже просту люстрацію. Ті, хто керував країною 20 років - в Адміністрації Президента, в Кабміні, в обласних адміністраціях - просто автоматично не допускаються до влади, виключаються з неї ... Натворили за 26 років таке, що нам тепер неможливо жити ... Україна була шостою країною в світі по космонавтиці , а тепер подивіться, що коїться - випускають каструлі по три робочих дні на тиждень на «Южмаші», третина країни поїхала наймитувати, молодь не бачить тут своєї реалізації, люди похилого віку змушені ледве виживати, науку знищили. І все незрозуміло для чого, немає розуміння, що ми в результаті будуємо, невже будуємо країну тільки для зграї жадібних чиновників?!»

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в інтерв'ю програмі «Трибуна», яка вийшла в ефірі вінницького телеканалу «Вінтера».

«Наша партія пропонує будувати незалежну, позаблокову країну, з сильно розвиненою економікою, що спирається на аграрний сектор, хай-тек і банківську сферу по типу «Швейцарії Східної Європи». А що пропонують будувати інші? Цього ж не прозвучало. Той будував бандитську країну, інший країну суцільних казнокрадів, третій ще щось ... Так не можна! Ми повинні запропонувати нашим дітям інший варіант! І ми, як опозиція, це пропонуємо», - переконаний парламентарій.

«Я не думаю, що в Україні зараз існує якась інша реальна конструктивна парламентська опозиція. Тому що «Опозиційний блок» продався повністю владі. Вдумайтеся в те, що ця «опозиція» голосує за законопроекти, які передають Конституційний суд в управління президенту або підтримують голосами бюджети Гройсмана або Яценюка. Хіба це опозиція?», - заявив депутат.

Що стосується роботи уряду, то лідер політичної партії «За життя», переконаний, що в країні впроваджуються «руйнівні реформи».

«Те, що сплановано геніальними стратегами нинішнього Кабміну, особливо в охороні здоров'я - це відкрите знищення держави та народу. Що це за медична реформа, яка має на увазі, що онкологічних хворих не потрібно лікувати, «швидкі» скасовувати, лікарні закривати, а головне - порушувати Конституцію, де по 49-й статті нам гарантується безкоштовне медобслуговування, але плювали у нас на закони, плюють і на Конституцію! Вдумайтеся, глава МОЗ на очах у всіх нас закупила прострочених ліків, засекретила всі дані про покупку», - повідомив політик.

«Унікальність нашої партії в тому, що ми опонуємо владі минулого, і нинішнього. І нам це робити просто, тому що я особисто ніколи не був у владі. Ні з минулою, ні з нинішньою владою мене нічого не пов'язує. І мені не соромно за те, що я роблю. Жодного разу я не голосував разом з нинішньою владою, не підтримував їх тарифи, вбивчий для пенсіонерів бюджет, дії НБУ по знищенню гривні. Ми закликаємо до перевиборів, ми проти економічних дій влади, ми знаємо, що Україну чекає велике майбутнє, ми ще в борг МВФ будемо давати!», - резюмував лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ