УКРАЇНА МАЄ ПОБУДУВАТИ СВОЮ «ШВЕЙЦАРІЮ СХІДНОЇ ЄВРОПИ»

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович розповів телеглядачам одеського каналу «Глас» про свою оцінку основних політичних подій у країні, про мету свого приїзду до Одеси, про плани політичної партії «За життя»...

«В Україні потрібно скасувати посаду президента, прийнявши нову Конституцію і перейшовши поступово до парламентської республіки... Я знаю особисто усіх президентів, вони хороші люди. Але в Україні потрібно змінювати відносини, повинні правити не люди, а закони, – і парламентська республіка, де у Верховній Раді стикаються думки, де можливі різні варіанти коаліцій, де неможлива довгострокова і одноосібна «КПРС», – заявив політик.

За словами депутата, партія «За життя» послідовно виступає за те, щоб у країні було скасовано президентський пост, і була парламентська республіка. «Тому що ці лідерські штуки вже дістали. Нам потрібно зовсім іншу систему будувати. Я весь час виступаю за побудову швейцарської моделі управління. Швейцарія одна з найбільш процвітаючих країн світу, сховище світових грошей... Хтось знає прізвище президента у цій країні? Ніхто... І вони чудово почуваються. Вісім міністрів у Швейцарії в уряді. Теж ніхто не знає їхніх прізвищ. У Швейцарії, в Лугано, розмовляють італійською мовою, у Женеві –французькою, у Цюріху – німецькою... І це нікому не заважає. Люди достойно живуть, отримують високі зарплати, гідні пенсії, живуть, а не виживають! Так ось – ми повинні поставити перед собою таку мету: побудувати «Швейцарію Східної Європи», де люди живуть, а не виживають! І цього можна досягти досить швидко», – переконаний Вадим Рабінович.

Політик навів приклади, як наша влада користується скандальними темами, аби відвернути увагу людей від кризи в економіці. «Наші паразити, коли не вміють керувати державою, піднімають теми мови, війни, нагнітають істерію... Нашій владі увесь час заважають ті, хто давно втік із країни: то Лазаренко, який втік 20 років тому, то Янукович. Подивіться на політичних діячів – 20, 15, 10, 5 років тому: це ті ж самі пики, вони вже переконували нас, що все зроблять для людей, а робили тільки для себе... Що робити? Голосувати тільки не за них! Головне, українці, не вибирайте тих, хто ваш будинок вже раз обікрав!», – застеріг лідер партії «За життя».

«Щодо політичної ситуації, то на її результати можна подивитися у своєму холодильнику. Я читав висловлювання прем'єра, що ми живемо набагато краще, що зарплати ростуть, пенсії збільшилися, ідуть інвестиції... Усі, хто при владі, розповідають, що жити добре, опозиція – що погано. А реальним є ваш холодильник. Відкрийте свій холодильник, підрахуйте свій місячний бюджет. Якщо ви при цій владі стали жити краще, то класний уряд. Якщо гірше – поганий уряд! Якщо ж у вас ситуація катастрофічна, значить, у нас катастрофічно поганий уряд!», – заявив парламентарій.

Зазначимо, що народний депутат Вадим Рабинович закликає до дострокових парламентських виборів заради розв'язання політичної і економічної кризи у країні.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ