В ПЕРЕЧИНІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З’ЯВИЛАСЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТЇІ «ЗА ЖИТТЯ»

У місті Перечин за адресою провулок Садовий, 1 запрацював офіс політичної партії «За життя», який очолив Мирослав Опачко.

Шістнадцятий осередок та сьомий за ліком офіс. Політична партія за життя відтепер офіційно має представництво і в Перечині. Сюди за адресою провулок Садовий, 1 мешканці можуть звертатись зі своїми проблемами, побажаннями та особисто переконатись у тому, що будуть почуті.

Очільником Перечинської районної організації недарма обрали Мирослава Опачка, адже за словами керівника Закарпатської обласної організації політичної партії «За життя» Івана Чубирка, він вже встиг зарекомендувати себе як хороший керівник в різного роду держустановах та неодноразово доводив що його слова вартують довіри. У 2004 році Мирослав Опачко був заступником голови Закарпатської ОДА. Сам новоспечений очільник зізнається, що його головна мета – це залучення до роботи професіоналів, молоді та просто досвідчених людей, які разом будуть готові будувати стратегію для покращення політичної й соціальної стабільності в місті та районі.

Свій перший партійний квиток в Перечині отримала Марія Судакова. Партію «За життя» вона обрала для себе, оскільки давно слідкує за новинами та діями її представників в інших містах.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ