В ДНІПРІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ТРЕТІЙ СЕЗОН ДВОРОВИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР

Дворові Олімпійські ігри - соціальний проект громадського об'єднання «Народна партнерство». У цьому році його підтримала міська організація партії «За життя» та вже втретє протягом усього літа діти від 6 до 16 років зможуть взяти участь у змаганнях з футболу, стрітболу, дартсу та настільного тенісу.

Перші відбіркові ігри відбулися на житловому масиві Перемога. На відкриття третього сезону були запрошені переможці минулорічних змагань і нові учасники. За словами організаторів в минулому році в дворових Олімпійських іграх взяли участь близько 2 тис. дітей.

«У цьому сезоні ми розраховуємо, що буде ще більше учасників, тому що ми збираємося збільшити кількість локацій, а програму змагань зробимо цікавіше», - розповів ініціатор проекту, керівник партії «За життя» в м Дніпро Геннадій Гуфман.

Близько 150 дітей, багато з яких приїхали з різних районів міста, змагалися в чотирьох видах спорту, а батьки підтримували їх. Переселенка з Горлівки Олена Пономаренко, яка зараз проживає в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра, побачила в Facebook анонс і разом з сином приїхала на житловий масив Перемога. За її словами, такі проекти відволікають дітей від гаджетів і допомагають одноліткам знаходити спільні інтереси.

Спостерігаючи за спілкуванням дітей під час відкриття ігор, Геннадій Гуфман підкреслив: «Мета проекту - допомагати дітям отримувати досвід спілкування, формувати колективи, вчитися правильно сприймати перемоги і ставитися до поразок. Це те, що не можна отримати на самоті, сидячи за комп'ютером».

Переможниця минулого року зі стрітболу Віка Сімонова розповідає, що перемога її команди принесла можливість тренуватися сусідським діткам. За перемогу в минулому сезоні ігор у дворі її будинку на Тополі-2 за підтримки партії «За життя» було встановлено баскетбольне кільце.

Спеціальний приз від партії «За життя» отримала й футбольна команда - переможець дворових Олімпійських ігор сезону 2017. У вечірній час футбольне поле, де тренуються хлопці, тепер освітлюється.

Організатори зазначають, що проект Дворові Олімпійські ігри перетворився в особливу спортивну дворову культуру. У третьому сезоні для батьків придумали змагання з бадмінтону, і, з огляду на побажання дорослих, кількість ігор буде збільшуватися. В цьому році партія «За життя» в м. Дніпро продовжує допомагати дворовим спортсменам і розвиває інфраструктуру, щоб якомога більше дітей були зайняті фізичною активністю.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ