В ДНІПРІ УЧАСНИКИ АКЦІЇ «ЗА ЖИТТЯ РІЧОК УКРАЇНИ» ЗАГАДАЛИ БАЖАННЯ ПРО МИР І БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Увечері в робочий день жителі міста Дніпро зібралися на Січеславською Набережній. Людей було чимало і майже всі прийшли з дітьми і навіть дощ не змусив нікого піти. Всі чекали анонсованої акції «За життя річок України», яка проходила в Дніпрі вже вдруге. Ініціаторами акції виступив представник Політради регіональної парторганізації Геннадій Гуфман, депутатська фракція міськради «За життя» та Дніпровська міська організація партії «За життя».

Всі, хто зібрався на Фестивальному причалі, брали участь у важливому екологічному проекті по зариблення річки Дніпро: випускали білого товстолобика. Еколог Олексій Кондратьєв зазначив, що всього було випущено кілька сотень кілограм риби і при вазі в 400-500 грамів вони стануть дуже хорошим природним фільтром.

«Дуже приємно, що нашу ініціативу підтримали стільки людей. Наша акція була дуже позитивною. Її учасники, випускаючи мальків, за аналогією із золотою рибкою загадували бажання. Така ідея, звичайно ж, найбільше сподобалася дітям. Вони загадували різні бажання. Щоб в країні був мир, в сім'ях - благополуччя», - зазначив глава фракції «За життя» в міській раді Дніпра Сергій Нікітін.

Назарій Постольник - депутат фракції «За життя» в міській раді Дніпра прийшов з усією родиною. Папі і синові дуже сподобалося випускати рибок в Дніпро.

Найбільше акції раділи діти. На згадку про участь у корисній акції вони отримали спеціальні наклейки. Семирічний Максим на акцію прийшов з батьком, який дізнався про неї з повідомлення партії на сторінці в Facebook. Максим, випускаючи рибку, загадав бажання про фінансове благополуччя в родині. Багато дітей теж просили про матеріальні блага, а ось 10-річний Ваня попросив, щоб в Україні настав мир.

Ініціатор акції Геннадій Гуфман впевнений, що всі загадані бажання обов'язково збудуться. «Ми проводимо акцію «За життя річок України» вже другий рік і точно знаємо, що для кожного, хто взяв у ній участь, його рибка стане золотою і виконає всі бажання», - впевнений Геннадій Гуфман.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ