В ДНІПРІ СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «МОЛОДЬ - ЗА ЖИТТЯ»

24 червня, в День молоді в Дніпрі створено громадську організацію «Молодь - За життя», яка зібрала тих, хто відкрито новому і готовий брати активну участь у розвитку міста.

Близько 40 молодих людей в свято прийшли на збори нової організації. Деякі студенти вже знайомі з соціальними проектами та акціями партії «За життя» та брали в них участь - «9 травня. Дякуємо за Життя », Дворові Олімпійські Ігри і т.д.

«Раніше студенти проводили День молоді на концертах і різних розважальних заходах. Сьогодні молоді люди замислюються, як внести свій вклад в розвиток країни і в святковий день проводять збори молодіжної організації. Ми висловлюємо їм вдячність за активну позицію та ініціативність, за те, що їм не все одно, в якій країні вони житимуть завтра», - сказав керівник Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадій Гуфман.

Лідери організації «Молодь - За життя» Олег Сажин і Веніамін Миропольській подякували міську організацію партії за підтримку студентських починань і розвиток молодіжних соціальних проектів.

Стежити за проектами організації «Молодь - За життя» можна на сторінці партії «За життя» в Facebook.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ