В ДНІПРІ СТАРТУВАЛИ АКЦІЇ «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ», ПРИУРОЧЕНІ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Дніпровська міська організація партії «За життя» розпочала серію акцій, присвячених Дню Перемоги. Перша з них - «Караоке військових років» - стартувала на житловому масиві Перемога. З особливим трепетом люди, які гуляють на бульварі Слави, переглядали нарізки з фільмів про Другу світову війну й співали в караоке пісні воєнних років.

«Смуглянка», «Ніч яка мясячна, зоряна, ясная», «День Перемоги», «Катюша», а також інші пісні дніпряни співали з особливим хвилюванням. Молодь і пенсіонери згадували фрази з улюблених фільмів про війну.

Ніна Мірошниченко та Лідія Полєнова разом прогулювалися на бульварі Слави та ділилися враженнями: «Дуже важливо, що партія «За життя» вшановує пам'ять про велику Перемогу. Приємно, що такі акції проводяться в спальних житлових масивах, тому що в силу віку ми, наприклад, не завжди їздимо в центр міста».

Разом з жителями житлового масиву Перемога згадував події страшної війни і переглядав знайомі моменти фільмів, в яких є місце героїзму й романтики глава фракції «За життя» в міській раді Дніпра Сергій Нікітін. Він сказав: «У чорно-білих фільмах про війну ми торкаємося до далекого минулого, до великого подвигу героїв. Ми повинні зберегти цю пам'ять назавжди, тому й проводимо такі акції».

Геннадій Гуфман зазначив, що акція «Караоке пісень воєнних років» буде проходити кожні вихідні до 9 травня включно.

У День Перемоги Дніпровська міська організація «За життя» на чолі з її керівником Данилом Миро запрошує городян на головний майданчик міста - Фестивальний причал, щоб разом згадати подвиг Героїв. В програмі свята: виступ військового оркестру, польова кухня, виставка ретро-авто і військової техніки, концерт за участю улюбленого  колективу «Пісняри» та зірок української естради.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ