В ДНІПРІ ПРОЙШЛА АКЦІЯ «ЗА НОВЕ ЖИТТЯ»

Керівник міської партійної організації «За життя» Данило Міро і його заступник Олексій Лещенко, депутати міськради Олена Степанян, Сергій Нікітін, Назарій Постольника, Михайло Глікман і Вадим Рублевський побували в чотирьох пологових будинках міста і привітали жінок, які стали мамами.

Розпочалася акція «За нове життя» в пологовому будинку Дніпровської міської клінічної лікарні №9, що спеціалізується на пологах мам з цукровим діабетом, ендокринологічні патологіями та патологіями серцево-судинної системи. Там депутати фракції зустрілися з п'ятьма мамами та їх малюками.

Далі активісти відвідали пологовий будинок №1, в якому в перший день весни народилося п'ять хлопчиків. В.о. заступника головного лікаря з медичної частини Людмила Ізотова розповіла, що пологовий будинок №1 спеціалізується на передчасних пологах, а також на надання медичної допомоги вагітним з резус-конфліктами.

Молода мама Анна Іванова задоволена умовами в пологовому будинку і турботою медперсоналу. Каже, що привітання і подарунки від партії «За життя» стали несподіваним, але приємним сюрпризом для її сім'ї.

Керівник Дніпровської міської організації «За життя» Данило Міро захоплений 32-річною мамою чотирьох дітей. Після трьох дочок, Ольга народила хлопчика в пологовому будинку залізничної лікарні.

«Зараз молоді сім'ї дуже рідко наважуються на другу дитину, а ви дали життя чотирьом. Це гідно поваги», - сказав керівник Дніпровської міської організації« За життя ».

Завідуюча акушерським відділенням пологового будинку залізничної лікарні Ольга Хлопотенко розповіла депутату міськради партії «За життя» Олені Степанян про роботу і потреби відділення. Депутати «За життя» пообіцяли розглянути всі прохання медперсоналу і вирішувати проблемні питання через міськраду, створюючи спеціальні міські програми. Найближчим часом Вадим Рублевський планує виділити 128 тис. гривень з депутатського фонду на «Школу усвідомленого материнства» при пологовому будинку Дніпровської міської клінічної лікарні №9.

Кожен з депутатів «За життя» зазначив теплоту і душевність весняної акції, яка символізує нове життя, перемогу та любов - те, що так необхідно Україні.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ