У МУКАЧЕВІ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ПАРТІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ВЛАШТУВАЛА ЧЕМПІОНАТ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

У чемпіонаті взяли участь школярі Мукачівщини. Свої навички продемонстрували маленькі спортсмени, які обожнюють цей вид спорту і мають знання щодо його загальних правил. Цьогоріч до здійснення спортивного дійства доклав зусиль керівник Мукачівського районного осередку політичної партії «За життя» Василь Сушанін разом із керівником обласної організації Іваном Чубирко.

Цей захід – джерело здоров’я та сили для діток, і звісно – свято для батьків, які радісно вболівали за свою малечу. Під кінець спортивного заходу юних спортсменів гідно нагородили кубками та медалями, підігрівши інтерес до наступних перемог.

«Підтримувати молодь в усіх її починаннях та перш за все її фізичний розвиток – одне з головних завдань нашої політичної сили, адже здорова нація – здорове майбутнє! До дня захисту дітей усі представники Закарпатської організації разом з лідером політсили «За життя» Вадимом Рабіновичем вітають і батьків, і дітей з важливим днем календаря і вкотре нагадують, що діти – це не просто майбутнє, вони наша опора та підтримка», - заявили партійці.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ