«ЗА ЖИТТЯ» - ВЛАДІ: АБО «ГЕТЬ!» ГОНТАРЕВУ І РОЖКОВУ З НБУ, АБО ЧЕКАЙТЕ «БАНКІВСЬКОГО МАЙДАНУ»!

Політрада партії «За життя» прийняла рішення, що якщо уряд і президент до 1 грудня не звільнять з Національного банку України Гонтареву та Рожкову, то ця політична сила розгорне в Києві «банківський Майдан».

Про це заявив народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

«Ми з активом нашої партії домовилися, що з усієї України будуть з'їжджатися ті, хто постраждав від незаконних дій НБУ. Наприклад, сьогодні під будівлю Національного банку приїдуть сто осіб, завтра - двісті, і їх кількість буде зростати до тих пір, поки Гонтарева і Рожкова не покинуть свої пости - і не відповідатимуть перед законом за руйнування фінансово-банківської системи і вбивство гривні. Тим більше, що Гонтарева займає пост, фактично порушуючи закон, перебуваючи спочатку в оплачуваній, а тепер уже неоплачуваній відпустці довше належного терміну», - підкреслив парламентарій.

 «Гонтарева на очах всієї країни нахабно зневажає закони - і при цьому ще цинічно виставляє фотографії з теплих островів... Це при тому, що мільйони українців постраждали від їх вбивчої для економіки і фінансової системи політики, від їх корупції і казнокрадства. Їм не просто не місце в НБУ, вони повинні понести кримінальну відповідальність», - переконаний лідер партії «За життя».

«На наших очах долар «підтягнули» до 28 гривень. Сьогодні ще один банк закрили. Все, чого б ми не досягли в економіці, буде «зжиратись», горіти в топці, якщо ми не впораємося з ситуацією в НБУ, з кошмаром на банківському ринку - і ніякі нововведення в законодавстві про вибори нам вже не допоможуть», - констатував народний депутат.

 «Раніше своїми акціями під НБУ ми вже домоглися виплат 3,5 млрд з Фонду гарантування вкладів - і якби не партія «За життя», то Рожкова була б вже новим главою НБУ. Цей наш новий протест однозначно приверне багатьох вкладників, які постраждали від рук керівництва НБУ. Якщо до кінця місяця, відповідно до закону, вимогу людей і в ім'я справедливого курсу гривні Гонтарева не піде, якщо не приберуть Рожкову, якщо обидві вони не отримають кримінального покарання за корупцію, то партія «За життя» підійде дуже відповідально - і організовує серйозну акцію під будівлею НБУ і будинками керівництва НБУ. Ми туди і утеплені намети привеземо, й тисячі людей приведемо... Ми їм спокійно піти від відповідальності не дамо», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ