РАБІНОВИЧА ПІДКУПОВУЄ ЛЬОВОЧКІН. «ЗАСУНЬ СВОЇ ГРОШІ У ЗАД!» – ВІДПОВІВ РАБІНОВИЧ

Сенсаційні подробиці того, що відбувається в «Опозиційному блоці», розповів телеглядачам каналу NewsOne народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Мені пролунав епохальний дзвінок здалеку. Подзвонив один із тих, хто завжди стоїть за плечима наших політиків, кого можна було завжди знайти при Кучмі, при Ющенку, при Януковичі – це пан Льовочкін, один із керівників «Опозиційного блоку». У нас із ним виникли серйозні протиріччя після того, як вони проголосували за те, аби віддати Президентові весь Конституційний суд і фактично диктаторські повноваження. Він мені сказав: «Вадим Зіновійович, я хочу, щоб ви зрозуміли – все змінилося!» – і мене це, до речі, дуже насторожило. Він каже: «До нового року, я вам потім все поясню, всі питання по Україні буде вирішено. Що буде з Україною – вирішиться, мовляв, до нового року», – заявив Вадим Рабінович.

«Далі Льовочкін запропонував мені три речі. Перше – повернутися в «Опозиційний блок». Друге – забрати з НАБУ заяву щодо його французької вілли. І третє – прилетіти до нього на яхту, де він сидить із кураторами, я не знаю звідки – з ЦРУ або КДБ, не знаю, хто у нього куратори... Зі мною, мовляв, там переговорять, і я все зрозумію», – підкреслив парламентарій .

«Далі. Мені було запропоновано отримати 5 мільйонів доларів, які, як він сказав, я зможу використовувати на свій передвиборний штаб без звіту. І головне, це він думав мені полестить найбільше, що ми всі разом зберемося мірятися і той, хто перший по рейтингу, стане на чолі цієї опозиційної сили... І я не буду зараз уточнювати, що він мені говорив, що буде зі мною, якщо я зараз прийму неправильне рішення. Мене, мовляв, буде «мочити» телеканал «Інтер»... Про це ми окремо поговоримо – і в інших місцях. У журналістів же «Інтера» хочу запитати: невже ваші власники змусять вас бути кийком, яким затикатимуть рот опозиції? Я завжди захищав ЗМІ, був поруч із вами в найважчі хвилини. Але, стаючи знаряддям політичної війни, ви втрачаєте незалежність і незаангажованість!», – заявив депутат.

«Ніколи у житті ми не будемо жити нормально у країні, в якій потрібно за лаштунками домовлятися. Ви були за лаштунками у Януковича, за лаштунками Майдану, всі пам'ятають, коли ви відлетіли до Америки – а наступного ранку почався Майдан... Ви знаєте, я сьогодні раптом вперше зрозумів, наскільки 5-6 фігур грають нами всіма. Вони сидять на яхтах у Франції, у величезних замках і віллах – і вважають, що вони розумніші за нас усіх. Особливо, щодо того, що «доля України вирішиться до нового року». Доля України обов'язково вирішиться – і вирішиться в Україні. А не у вас там – на яхтах, у «франціях», і не з вашими невідомими кураторами!», – запевнив Вадим Рабінович.

«Льовочкін мені сказав, аби я обирав. Так ось, я скористаюся вашим ефіром, щоб сказати йому: «Дорогий пан Льовочкін! Дорогий для народу України, звичайно. Я вже обрав відразу, обрав давно і зараз хочу передати вам мою відповідь. Засуньте свої гроші собі у зад, тому що ви думаєте, що можна купити будь-яку людину і будь-яку систему. Засуньте у зад ваші пропозиції. Нехай ваші куратори йдуть туди ж! Я не міняю України на кураторів! Ми перемагатимемо по-любому – і без вас!», – резюмував Вадим Рабінович.

Лідер партії «За життя» також повідомив, що збирається подавати позов до суду на партію «Опозиційний блок». «Я вимагаю, щоб вони змінили свою назву, я навів приклади за 2-3 роки останніх, коли вони повністю голосують разом із владою. Я прошу, аби було як на товарі, де пишуть «немає ГМО», а якщо є ГМО, то подають до суду... Вони – не опозиційна партія, я прошу суд позбавити їх назви «опозиційний» і залишити їм тільки слово «блок»», – резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ