РАБІНОВИЧ: «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» ВІД МИРУ - У «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ». МИ ЙДЕМО ПЕРЕМАГАТИ!

«Сьогодні я скажу слова, які виходять з мого серця, і дуже сподіваюся, що вони увійдуть в серце кожного українця. І у країн, і у людей бувають доленосні дні, з яких починається відлік історії. Ми довго жили в страху, залякуванні, жаху. Але з цього дня - з дня нашого з'їзду, ми починаємо дорогу до перемоги, тому що не маємо права програти!»

Про це заявив народний депутат України, лідер партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на надзвичайному з'їзді політичної сили, який пройшов у вівторок, 29 січня 2019 року, в Києві.

«На своєму прикладі саме ми показали, як особисті амбіції повинні відійти на другий план перед інтересами країни і виборців. Ми, мабуть, перші і єдині в Україні, хто сказав: давайте об'єднаємося на одній платформі, підемо разом до перемоги, а вже потім будемо розбиратися, «хто кому Рабінович». І це найправильніший шлях», - вважає політик.

«Дуже важливо те, що ми змогли висунути єдиного кандидата від опозиції, і це підвищило рівень довіри до нас, до нашої роботи, до нашої партії. Люди побачили те, чого вони не бачили раніше. І тому я хочу звернутися до всіх - друзів і тим, хто знаходиться «не в нашому човні»: друзі, сьогодні не потрібно чимось «мірятися». Сьогодні ми повинні подивитися на те, що відбувається з нашою країною, що відбувається на наших очах, зрозуміти і усвідомити свою відповідальність, сісти в один човен. Я вам скажу, що так і буде - хоче хтось того чи ні. Між нами хочуть внести розбрат, але ніколи цього не буде!», - запевнив Вадим Рабінович.

За словами лідера «Опозиційної платформи - За життя», у сьогоднішнього надзвичайного з'їзду кілька цілей. «Перше, без чого не буде країни - це мир. І завдання номер один нашої партії - зупинити війну і повернути в Україну мир. Друге: як таке могло статися, що країна, яка була в п'ятірці світових промисловостей, сьогодні знаходиться «в хвості» африканських країн? Як таке могло статися, що в Україну повернулися голод і холод, на її вулиці - фашизм? Як так склалось, що сьогодні героями називають не тих, хто захищав її у Великій Вітчизняній війні, а ті, хто стріляв їм у спини?!» - обурився Вадим Рабінович, і запевнив: «Сьогодні ми зібралися для того, щоб з цим покінчити, щоб це перемогти!»

«Ми не ідеальні, але ми абсолютно точно кращі сьогодні, тому що ми можемо принести мир. Нам всв його обіцяють, але як вони це зроблять, адже слухають і чують тільки себе! І коли ви, українці, підете на виборчі дільниці, подивіться, подумайте серцем, хто сьогодні може принести мир, а хто тільки говорить про це. Вибирайте серцем!» - закликав Вадим Рабінович.

І ще одним дуже важливим питанням політик назвав економічну ситуацію в Україні. «Економічна політика, яку сьогодні проводять в Україні - це політика убивства держави. Сьогодні керують країною пройдисвіти, які і двох класів не закінчили. Але не можна так керувати країною! Не можна так будувати країну - навіть будівництво сараю вимагає плану. Так, ми готові потерпіти, але нам потрібно знати, що завтра ми будемо жити у великій Україні! Поки ж цього не відбувається, і ми продовжуємо годувати зграю пройдисвітів при владі», - обурився лідер «Опозиційної платформи - За життя».

У зв'язку з цим Вадим Рабінович запропонував делегатам з'їзду і виборцям: «У нас була, є і буде одна пропозиція - давайте будувати сильну незалежну Україну - «Швейцарію Східної Європи». Нам потрібен один рік, щоб стабілізувати ситуацію, а наступні роки будуть роками підйому. Досить нам годувати іноземних реформаторів - починаючи від Супрун і закінчуючи всієї тієї бандою, яка реформувала, а тепер втекла кудись з нашими грошима і яка продовжує сидіти біля годівниці, добиваючи нашу країну!»

«Я хочу, щоб сьогодні і на всю виборчу кампанію - і президентську, і парламентську - запам'ятали одну річ: «золотий ключик» від миру, від процвітання знаходиться у «Опозиційної платформи - За життя». Ми цим ключем відкриємо двері, яка поведе нашу країну до процвітання. І тоді ми разом з вами будемо співати і радіти не в зруйнованій країні, а в сильній Україні - «Швейцарії Східної Європи». Ми - за Україну справжню, сильну! І ми переможемо!» - заявив лідер політичної сили «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

По завершенню з'їзду «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович звернувся до усіх делегатів, народу України.

«Дорогі однодумці! Дякую вам за сьогоднішній день. Дякую за надію, яку ви вселили у серця тих, хто дивився наш з'їзд. Своїми діями ми продемонстрували, що заради перемоги можемо йти на компроміси. Юрій Бойко, який висунув свою кандидатуру на пост президента України і ми всі його підтримали, обов'язково переможе на цих виборах! А ще я вірю у наш народ, нашу силу й у те, що разом із Юрієм Анатолійовичем, якому я передаю «золотий ключ», ми побудуємо нову країну! Обіцяю – ми працюватимемо до перемоги і переможемо!» – резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ