РАБІНОВИЧ ЗНЯВ СВОЮ КАНДИДАТУРУ З ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ПЕРЕГОНІВ

«Я відкликаю свою кандидатуру єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах. Тим самим я знімаю з нашої країни прокляття «канівської четвірки», коли кожен бачив себе в першу чергу гетьманом ... Будучи людиною, яка сповідуює іудаїзм, я не можу виступати арбітром розколу в православ'ї. І це, напевно, головна причина прийняття такого мого рішення».

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович на прес-конференції в Києві, у четвер, 15 листопада.

«Обов'язок президента - вирішувати складні питання і проблеми країни. Я б на посаді президента це зміг зробити - у мене є програма, яку створювали найкращі українські та зарубіжні фахівці. Я впевнений в тому, що ключ від миру, який так потрібен України - у нашій партії «За життя». Ми точно знаємо, як швидко та беззастережно зупинити війну вже сьогодні. І як президент я міг би це зробити», - заявив Вадим Рабінович.

«Є друге не менш важливе питання - це економіка. І тут вас поспішаю запевнити: тільки у нашої партії «За життя» є план, як вивести країну з кризи. І як президент я б це зробив», - продовжив політик.

«Але є третє питання, і воно не менш, а, може, і більш важливе - це розкол православ'я, загострення якого ми сьогодні спостерігаємо. І в цьому питанні арбітром повинен і зобов'язаний бути президент. Але я - людина, яка сповідує іудаїзм, тому арбітром в релігійному питання я бути не можу. Тому і знімаю свою кандидатуру!» - зізнався лідер партії «За життя».

Вадим Рабінович пояснив, що «це рішення далося мені нелегко, оскільки вперше в історії української політики кандидат, який реально має президентський рейтинг, знімає свою кандидатуру, і це при тому, що я абсолютно вірив в перемогу, в те, що єдиний кандидат від південного сходу і центру України здатний до другого туру і здатний перемагати. Я в це вірю і зараз!».

«Я впевнений, що прийняв єдине правильне рішення, і вже сьогодні, в крайньому випадку, завтра, буду звертатися до стратегічної раді «Опозиційної платформи - За життя» з проханням висунути нову кандидатуру для участі в президентських виборах. Таке засідання пройде вже найближчим часом», - повідомив Вадим Рабінович.

Політик також упевнений, що сьогодні як ніколи «нашій країні треба спробувати любити саму країну». «Великий Кеннеді колись сказав такі слова: «Подумай, що ти зробив для своєї країни». Думаю, що моє рішення відмовитися від боротьби за пост президента - це дуже правильний крок на благо України. Я як ніколи впевнений в тому, що ми зможемо зробити нашу країну сильною!» - заявив політик.

У той же час Вадим Рабінович запевнив: «Я піду першим номером в списку на парламентські вибори. Ми будемо боротися за нашу країну, за її благо і процвітання. І сьогодні найкращий порятунок для всіх нас - вибрати тих, хто піде з нами в складі «Опозиційної платформи - За життя». Сьогодні час об'єднуватися, заховати свої амбіції і починати рятувати Україну!».

Вадим Рабінович нагадав також, що «на минулих президентських виборах, будучи зовсім молодим політиком, я отримав серйозну підтримку своїх виборців. Минуло майже п'ять років, і сьогодні я як ніколи впевнений в тому, що у нас є всі шанси перемогти в цій кампанії».

«Запевняю вас, - це рішення далося мені непросто. Я дуже вдячний своїм друзям і соратникам, які висували мою кандидатуру як єдиного кандидата на президентських виборах. Думаю, що всі вони зрозуміють мотиви, якими я керувався при прийнятті рішення відмовитися брати участь у виборчих перегонах», - зазначив Вадим Рабінович.

Лідер партії «За життя» ще раз поспішив заспокоїти своїх виборців, запевнивши, що він братиме участь у виборах, але парламентських. «Парламентські вибори я беру на себе. Я йду зі своєю партією не просто брати участь, а перемагати. «Опозиційна платформа - За життя», яка створюється на базі нашої партії, обов'язково піде на вибори, обов'язково я буду першим номером в списку, обов'язково разом зі своїми друзями і соратниками я буду вести партію до перемоги і порятунку України! сьогодні - не час думати про себе, сьогодні час об'єднуватися і рятувати країну», - резюмував політик.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ