РАБІНОВИЧ: «ЗА ЖИТТЯ» ПІДРІВНЯЄ СИТУАЦІЮ, І МИ НАБЕРЕМО 51%

Будь-які опитування - це свого роду температурний лист. Представлені ж результати соціологічних досліджень, проведених Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, свідчать, що Україна поступово починає одужувати.

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в прямому ефірі телеканалу NewsOne результати соцопитування, згідно з яким партія «За життя» займає третю позицію за популярністю серед українців.

Відзначимо, що в цьому рейтингу багато політичних сил, які ще не були у великій політиці. «Зростання популярності нових партій можна пояснити тим, що вони не брали участь у всьому, що відбувалося у нас в країні останні 26 років. І це теж доказ того, що країна починає йти на поправку», - підкреслив політик.

У той же час Вадим Рабінович заявив, що не дуже задоволений результатами, які отримала очолювана ним партія. «Сьогодні ми лідируємо не у всіх областях України, але вже займаємо лідируючі позиція на Сході і Півдні країни. Тому нам є над чим працювати. І коли ми побачимо, що партію «За життя» підтримує мінімум 50% населення України, ми зможемо впевнено сказати: країна точно почала йти на поправку», - заявив парламентарій.

Прокоментував Вадим Рабінович і ситуацію навколо Центральної виборчої комісії України. Зокрема, на питання, чи підемо ми на наступні вибори зі старим складом ЦВК або все ж влада його змінить, Вадим Рабінович відповів: «Хто сказав, що вибори будуть в 2019 році? Я, наприклад, розраховую, що вони пройдуть ще в 2018-му. У будь-якому випадку йдемо з тим, що є, тим більше, що ніхто до кінця не знає, з яким законом про вибори ми підемо на ці самі вибори, і не потрібно лити сльози - потрібно діяти і вибирати нові обличчя».

Втім, шанс оновити «цей незаконний ЦВК все ж є», - вважає народний депутат. «Але для цього різноспрямовані сили, які намагаються отримати контроль над виборами, повинні зрозуміти одну річ: сьогодні потрібно не торгуватися, а сідати за стіл переговорів і домовлятися», - зазначив політик.

Крім політичних питань Вадим Рабінович прокоментував і економічні. Так, відповідаючи на питання, як довго ще будуть «гойдалки» з курсом долара і чи зможе стабілізувати національну валюту новий глава НБУ, Вадим Рабінович відповів: «Давайте спочатку дочекаємося відставки Гонтаревої (і, я сподіваюся, її посадки) й голосування за нову кандидатуру. Я не виключаю, що влада розігрує черговий сценарій, в якому прописаний зрив по цим голосуванням, наприклад, не вистачить голосів ні за відставку Гонтаревої, ні, відповідно, за призначення її наступника. У будь-якому випадку я б не йшов на поводу у представників влади, а думав головою ... Але сьогодні Україна та її економікою керують люди, які думають лише про те, як би побільше вкрасти. Некомпетентні чиновники займаються лише тим, що вбивають економіку й країну. Вони зруйнували базові галузі, вони продовжують вбивати гігантів промисловості, останній крейсер і той виявився непотрібним».

«Тому потрібно дочекатися виборів, на яких український народ скаже, з ким і куди він хоче йти», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ