РАБІНОВИЧ: В УКРАЇНІ ДУЖЕ СКОРО З'ЯВИТЬСЯ НОВА ПОЛІТСИЛА, ЯКА ЗАВЕРШИТЬ ВАКХАНАЛІЮ ВЛАДИ

Найближчим часом в Україні з'явиться нова політична сила, яка зможе подолати вакханалію беззаконня влади в країні. Про це заявив народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

За словами Рабіновича, новина про створення в Україні нової політичної сили, яка об'єднає опозиційних політиків, з'явиться вже протягом найближчих днів.

«Я чекаю, що в найближчі дні будуть дуже хороші новини. Я поки хоч і пов'язаний обіцянкою мовчати, але можу повідомити, що вже в найближчі дні в Україні все-таки з'явиться політична сила, яка закінчить цю вакханалію тупості й беззаконня», - заявив політик.

Лідер партії «За життя» також прокоментував вчорашню заяву генерального прокурора Юрія Луценка про намір піти у відставку з поста глави ГПУ.

«Ніякої відставки генпрокурора незабаром не буде і все залишиться на своїх місцях. Я взагалі не раджу генеральному прокурору на цьому тижні йти по одній простій причині: одна з віце-спікерів парламенту, представниця «Самопомочі» Оксана Сироїд, задекларувала автомобіль, який вона придбала за 10 гривень. То у них пропадає глава фракції через корупцію. То мер завалює сміттям всю країну. Тепер Сироїд задекларувала авто за десять гривень. Ось що зараз відбувається в парламенті», - зазначив народний депутат.

За його словами, в нинішньому парламенті ніхто про країну не думає, і від нинішнього скликання Ради не варто чекати прийняття корисних і потрібних ініціатив.

«Депутати стоять під балконами і дивляться на «євробляхи». В цей час жодного питання по тарифам, про що так плакали і говорили, сьогодні не розглядають. Я думаю, нам нема чого більше чекати від них, від цієї Верховної Ради. Ми нічого не можемо чекати від політиків, які зараз керують державою. Ми нічого не можемо чекати від економічного блоку, тому що нам прем'єр-міністр говорить: «Потерпіть ще п'ять років». Ми б терпіли, Володимир Борисович, але не виживемо - один ви залишитесяі», - підсумував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ