РАБІНОВИЧ: В КРАЇНІ НЕМАЄ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ - Є НАХАБНА, ЗЛОДІЙКУВАТА ВЛАДА

У нас в країні немає економічної кризи, влада просто краде наші гроші. Про це в прямому ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна» розповів народний депутат і глава політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Дорогі українці, у нас немає в країні економічної кризи. Влада просто краде ваші гроші. Це формула того, що відбувається в країні. Зупиніть це - прийдіть на вибори і проголосуйте проти нинішньої влади», - запропонував парламентарій.

За його словами, якщо влада перестане красти, то у нашої країни буде достатньо грошей, щоб жити без кредитів МВФ.

«80 мільярдів доларів отримала Польща від МВФ тільки на початковому етапі, щоб піднятися на ноги. А нам МВФ дає 3 мільярди доларів і вимагає вирубати ліс, підняти тарифи, добити пенсіонерів. А може нам не потрібні їх 3 млрд? Якщо скласти суми, які фігурують у відкритих розслідуваннях по розкраданню влади, то нам не потрібні ніякі кредити! У нас і так багато грошей, потрібно їх просто не красти», - зазначив народний депутат.

Глава «Опозиційної платформи - За життя» також заявив, що Україні для процвітання потрібна стратегія розвитку.

«Нам потрібно зрозуміти, чого ми хочемо, яку країну ми будуємо. Я завжди кажу, що навіть сарай без плану не будують. Потрібно звернутися до народу, як це належить за Конституцією, і запитати - що ми будуємо? Ми, наприклад, пропонуємо будувати нейтральну, незалежну, позаблокову країну за типом Швейцарії в Східній Європі. У вас є інші пропозиції? Давайте вислухаємо народ», - підсумував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ