РАБІНОВИЧ: ПРОТЕСТ «ЗА ЖИТТЯ» ПІД НБУ - ТЛІЮЧИЙ ВОГНИК, ЯКИЙ ПІДНІМЕ ВСЮ УКРАЇНУ!

«Вчора стало відомо про підготовану грандіозну аферу, масштабів якої Україна ще не знала. Сидяча в НБУ бригада придумала, що зібрані у себе мільярди Фонд гарантування вкладів, від якого ми домагаємося виплати вкладникам втрачених грошей (а там, за різними оцінками, від 200 до 400 млрд, що достатньо для повного покриття втрат), в обхід системи Prozorro збирається розпродавати все заставне майно українських банків! Цей контракт, під яким буде стояти підпис або Гонтарєвої (якщо встигне) або Рожкової (в разі її призначення на пост голови НБУ) буде укладено з американськими торговільними майданчиками. У документі прописано, що все майно, яке є в Україні, будуть продавати в Америці з маржею в 10%! Скажіть, будь ласка, хтось вірить в те, що в Америці будуть купувати наші закладені будинки, будівлі, машини? Ні! Це означає, що Фонд гарантування вкладів теж буде вкрадений, і разом з ним зникне останній шанс повернути ошуканим вкладникам їх чесно зароблені гроші!»

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в понеділок, виступаючи на безстроковій акції протесту під стінами НБУ за відставку Валерії Гонтарєвої  та Катерини Рожкової.

Політик повідомив, що вже сьогодні «в усі існуючі в нашій країні правоохоронні структури, включаючи НАБУ, яке ще бореться з цими аферистами, будуть подані документи, що підтверджують, що банда, яка  сьогодні сидить в НБУ готує масштабну аферу, якої ще не бачила наша країна».

Вадим Рабінович припустив, що саме через цю аферу «ніхто і не збирається прибирати Рожкову, саме тому її готують на пост голови НБУ після відходу Гонтарєвої, яка і поставить підпис під цим незаконним договором, тому що ніякої нормальна людина на цей злочин не піде».

Лідер партії «За життя» також нагадав про те, що вже завтра закінчується термін перебування Валерії Гонтарєвої на посаді голови НБУ, і вимагає призначити нового главу нацрегулятора.

Вадим Рабінович вірить в успіх проведеної партією акції: «Тільки завдяки тому, що ви тут стоїте, влада не підписує багато вбивчих для країни документів. Влада все ще боїться народу, що доводить всякими відгородження від народу автобусами, броньованими дверима. Але це їм не допоможе - люди почали прокидатися! І ми - прихильники партії «За життя», що стоять тут, під стінами НБУ, - той тліючий вогник, від якого буде підніматися Україна. Вірить у це влада чи ні, але так буде!»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ