РАБІНОВИЧ: ПРИЙШОВ ЧАС ЗАВЕРШУВАТИ БЕЗЛАД, КОЛИ У ВЛАДІ ТІ, ХТО ВЖЕ ГРАБУВАВ КРАЇНУ

«Навіть не хочу моделювати ситуацію, при якій суспільство знову обирає тих, хто вже керував нами. Вони вже були при владі багато разів, і багато разів обіцяли благо для людей, а в результаті ми живемо в розграбованій країні. Наскільки нам стало «добре» ми бачимо. Нам потрібно кінчати із цим безладом і вже не обирати тих, хто був при владі й невиправдав очікування людей, розграбував країну!» 

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович у програмі  «Актуальне інтерв'ю» в ефірі Черкаського телеканалу «Рось».

Політик звернувся до всіх українців із проханням дуже серйозно підійти до майбутніх виборів і не допускати до влади тих, хто вже зрадив інтереси народу.

«Як міг «Опозиційний блок» голосувати разом із владою за бюджети Яценюка та Гройсмана, як він міг віддати в руки Президента Конституційний суд! Це зрада інтересів виборців центру, півдня та східної країни, це вбивство для тих, хто раніше називав себе опозицією  і це все має відгукнутися під час виборів!», – переконаний парламентарій.

«Партія «За життя»  це конструктивна опозиція. БПП і "Народний фронт" повторюють нам як мантру, що у нас все чудово, інші ж розповідають, як все погано. І далі що? Що нам пропонують? Що ми будуємо? Куди ми рухаємося? Ніхто нічого не пропонує, народ говорить: треба терпіти,  а заради чого все це терпіти? Що в кінці цього шляху? Можливо, хтось пропонує інше, але ми у питанні політичного устрою держави чітко говоримо  нейтральна та позаблокова, «Швейцарія Східної Європи», з пріоритетами в економіці  «хай-теком», агрокомплексами, банківською сферою та можливостями для молодих. У нас дуже нелегкі сусіди та партнери, але ми повинні максимально використовувати свою позицію мосту між Сходом і Заходом»,  наполягає політик.

«Два роки поспіль патріоти нам кричали, що це ворожа позиція, і ми обов'язково повинні бути в НАТО. А тепер скажіть мені, як можна йти в НАТО, якщо нас туди не беруть?»,  заявив очільник партії «За життя».

«Але ми не тоталітарна республіка, у нас демократія, тому треба йти на вибори  раз і назавжди визначитися, куди йдемо і що будуємо, та якій команді ми це довіримо. А для виборців у мене є одна пропозиція  обирайте кого забажаєте, але не тих, хто вже два, три, чотири рази ошукав нас. Нам час покінчити із цим безладом і вже не обирати тих, хто був при владі й не виправдав очікування людей, розграбував країну»,  резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ