РАБІНОВИЧ: 25 ЛИПНЯ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ Я ПРЕЗЕНТУЮ ЕКОНОМІЧНУ ПРОГРАМУ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

25 липня в спецвипуску політичного шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne буде презентована економічна програма партії «За життя». Про це народний депутат і лідер політсили Вадим Рабінович заявив в анонсі, який був опублікований на каналі сервісу Youtube.

«Дорогі українці, ми ситі по горло казками наших політиків. І тому 25 липня в «Українському форматі» я презентую вам програму дій нашої партії, програму покрокового виходу з кризи, програму перемоги, і, що не менш важливо, програму, за якою політики несуть повну відповідальність за свої дії перед виборцями. Тому що ця безвідповідальність довела нас до того, що ми маємо», - вважає народний депутат.

За його словами, зараз практично всі політичні сили беруть ідеї партії «За життя» собі на озброєння.

«Протягом чотирьох років я говорю про те, що Україна повинна стати незалежною, нейтральною, позаблоковою країною - Швейцарією Східної Європи. У нас просто немає іншого виходу! Ми можемо скільки завгодно стукати в НАТО і ЄС, але повинні, нарешті, зрозуміти - там нас хочуть бачити тільки тоді, коли в Україні залишиться 3 мільйони осіб і країна просто-напросто перетвориться в аграрну майданчик. Вони хочуть знищити Україну, вирубати ліс і йти в Європу. Нейтральність, враховуючи наше географічне положення, дасть нам можливість отримувати дивіденди. Нам потрібно дивитися на світ з економічної точки зору. Нам потрібно міняти Конституцію, суспільний договір і в першу чергу провести референдум з головних питань: куди ми йдемо?» - впевнений політик.

Крім того, за його словами, в «Українському форматі» будуть представлені майбутні виконавці економічної програми партії «За життя».

«Спершу телеглядачі шляхом голосування визначать п'ять головних проблем, що потребують першочергового вирішення. Потім вони ж визначать п'ятірку менеджерів, яких вважають найбільш компетентними в цих питаннях. Я завжди говорив, що потрібно ставити на найважливіші державні пости не «свата-кума», а нехай і політичних опонентів, але  людей, які точно знають свою справу. І я зобов'язуюсь прийняти в партію п'ять кандидатур, яких виберуть телеглядачі, і поставити їх на ті позиції, на які їх визначив народ. Думаю, це буде дуже цікавий експеримент - ми всі разом здивуємо Україну», - констатував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ