РАБІНОВИЧ: ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НА ДЕМОКРАТИЧНИХ ВИБОРАХ «ЗА ЖИТТЯ» ПОВЕДЕ КРАЇНУ ДО ПРОЦВІТАННЯ!

«Втеча Януковича була корисною для країни, а прихід до влади нових« януковичів»- це чергова трагедія. Майдан показав, що українці хочуть жити краще, що й послужило двигуном змін і протестного руху. В результаті ж революції до влади прийшли некомпетентні люди, які вбили економіку країни».

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі одеського телеканалу «Перший міський».

Політик звернув увагу на той факт, що до сих пір ніхто не покараний за події, які відбулися на Майдані.

«Влада не покарала винних за розстріли під час протестів 2014-2015 років. Раніше я оприлюднив інформацію про причетність Саакашвілі до цих розстрілів. Цю версію днями підтвердили й італійські ЗМІ. Але до сих пір цю версію ні екс-президент Грузії, ні українська влада документально не спростували. Я офіційно попросив ГПУ дати хід моїй версії, але реакції поки не послідувало», - обурився парламентарій.

Характеризуючи нинішніх управлінців вищого рівня, Вадим Рабінович констатував: «Сьогодні до влади після бандитів прийшли злодії».

«Ті, хто в 2015 році прийшов в Раду в камуфляжі, сьогодні вже ходять по парламенту в костюмах від Brioni. Співати гімн в сесійній залі вони перестали і навчилися не гірше попередників безцеремонно грабувати власний народ. Фактично після «Майдану» на грошові потоки сіли «революціонери» з БПП і «Народного фронту» - ось що змінилось!»- вважає політик.

Лідер партії «За життя» нагадав також, що «за тирана-Януковича опозиція очолювала 13 комітетів в парламенті, тоді як за демократа-Порошенка - жодного!»

«Влада обіцяла заборонити «наїзди» на бізнес і не зробила цього. Замість дружби з ЄС ми пересварилися з усіма сусідами - Білоруссю, Польщею, Угорщиною, Румунією», - зазначив народний депутат.

Крім того, продовжив Вадим Рабінович, реформи, які сьогодні проводить влада, спрямовані не на покращення життя, а на знищення українців.

«Реформи впроваджуються, але їх справжні цілі злочинні. Медична реформа розрахована на винищення українців. Освітня - на те, щоб зробити з нас сильних рабів, які будуть безграмотними, але фізично розвиненими за рахунок збільшення годин фізкультури у школах та урізання гуманітарних і точних наук. Пенсійна ж реформа спрямована на те, щоб українець помирав за день до виходу на пенсію», - заявляє політик.

«У партії «За життя» є програма дій і 92 законопроекти, після прийняття яких країна миттєво зміцніє. Для початку необхідно заборонити держструктурам працювати з офшорами, пильно стежити за відповідністю декларацій чиновників і їхнім способом життя. Також Україна повинна відмовитися виплачувати борги зовнішнім кредиторам, які ті роздали нашим корупціонерам, Кабмін зобов'язаний звільнити від податків середній і «хайтековський» бізнес, а банки на чесній основі кредитувати підприємців. Це все ми зробимо за перші десять днів перебування при владі, після перемоги на демократичних виборах», - обіцяє Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ