РАБІНОВИЧ: ПЕРЕМОГА - ГОНТАРЄВА НЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ, ВКЛАДНИКАМ ПОВЕРНУТЬ 3 МЛРД

«Голова НБУ Валерія Гонтарєва в життя на роботу більше не вийде! І що б ця влада не розповідала, що б не писала, в цій перемозі є частка кожного з вас - тих, хто кожного дня стоїть під НБУ. І, повірте мені, це ваша перемога!».

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, коментуючи заяву глави НБУ Валерія Гонтарєвої про те, що вона вже не вийде з відпустки і продовжить свій відпочинок за свій рахунок, під час безстрокової мирної акції протесту під НБУ з участю тисяч прихильників партії  «За життя», обдурених вкладників та громадських діячів.

"Я розумію, що результати діяльності дозволяють Гонтарєвій відпочивати за свій рахунок, але те, що вона вже не повернеться в Нацбанк - це наша маленька перемога – партії «За життя»і всіх тих, хто стоїть котрий тиждень на акції протесту під НБУ - що біля керма НБУ не буде злодія, Рожкова не буде призначена на посаду глави НБУ!» - заявив Вадим Рабінович.

Він також прокоментував рішення Конгресу США про початок розслідування діяльності керівництва НБУ. «Це чудово, що американський Конгрес зайнявся розслідуванням діяльності Національного банку на чолі з Валерією Гонтарєвою, але долю України потрібно вирішувати в Україні», - заявив лідер партії «За життя», і другим кроком на цьому переможному шляху Вадим Рабінович назвав залучення Гонтарєвої до кримінальної відповідальності.

Крім того, Вадим Рабінович повідомив про результати зустрічі, яку в понеділок провели члени ініціативної групи з керівником Фонд гарантування вкладів фізичних осіб Костянтином Ворушиліна: «Ми досягли серйозної та зваженої угоди: починаються виплати 3 мільярдів постраждалим вкладникам! І це теж завдяки тому, що ви стояли, а, значить, є в цю перемогу внесок кожного з вас!»

Проте, продовжив Вадим Рабінович, незважаючи на ці перемоги, є ще один важливий нюанс.

«Від того, що злодії і будуть далі продовжувати нами правити, мало що зміниться - нам потрібно домогтися того, щоб вони відповіли за все, що накоїли, і сіли в тюрму. Інакше пройде рік, два, три і ті ж злодії з чесними очима повернуться в теплі крісла. 25 років політики грабували Україну, 25 років в телевізорі показували одні і ті ж морди з чесними очима. і ніхто з них «нічого НЕ крав», а країна стала злиденною», - констатував політик.

«Тому, нам треба припинити цю чехарду в українській владі, треба зупинити цей кругообіг «білок», які повертаються до нас з чесними очима, і продовжують один і той же - грабувати країну. Тому, ми продовжуємо наполягати на тому, щоб злочинни Гонтарєвої, Рожкової та всієї банди, яка сидить в НБУ були розслідувані, щоб ця влада була очищена від злодійкуватих чиновників. і ми цього доб'ємося - ми переможемо!» - висловив упевненість Вадим Рабінович.

Політик також звернувся до всіх, хто говорив про те, що не має сенсу стояти під НБУ, до брехливих "опозиційних" каналів та їх власників, які розповідали, що на мітингу стоять «бомжі»: «Дивіться і вчіться, як треба заробляти для людей , а не як красти у людей - дивіться, як це робиться!»

«Сьогодні весь світ бачить, що фінансовою системою України керували злодії. І я вітаю нас з маленькою перемогою і в першу чергу партію «За життя» і тих людей, які тут стоять, яких обзивали бомжами, про яких розповідали невідомо що, а сьогодні саме вони допомогли повернути 3 мільярди», - заявив Вадим Рабінович, помітивши, що «тепер головним нашим завданням є залучення Гонтарєвої до кримінальної відповідальності і недопущення призначення Рожкової на пост глави НБУ».

«Не можна допустити, щоб злодії знову почали керувати фінансовою системою країни», - резюмував народний депутат. 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ