РАБІНОВИЧ: НАШІ МІТИНГИ ПЕРЕЛЯКАЛИ ВЛАДУ - ПОЧИНАЮТЬСЯ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ!

«Вже з завтрашнього дня починається виплата вкладникам «Дельта Банку» та «Артем-банку» того, що у них вкрала ця влада», - оголосив народний депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на мирному мітингу під Національним банком України, де тисячі ошуканих вкладників, громадських активістів, прихильників партії «За життя» вимагають відставки Валерії Гонтарєвої з поста глави НБУ і залучення її, її спільниці Катерини Рожкової, і всієї банди, що сидить в НБУ, до кримінальної відповідальності за розвал банківської та фінансової системи України.

«Мабуть, це та подачка, яку хочуть кинути ошуканим вкладникам для того, щоб вони замовкли. Насправді ж ніхто не повинен на цьому заспокоюватись - всі гроші, відібрані у вкладників, повинні бути повернуті! І це повинні зробити Національний банк України і Фонд гарантування вкладів», - заявив політик.

Вадим Рабинович нагадав три головні вимоги протестувальників: відставка Гонтарєвої з посади голови НБУ; недопущення призначення Рожкової на пост голови Нацбанку, щоб не тривала політика вбивства національної валюти; виплата грошей всім постраждалим вкладникам.

У той же час лідер партії  «За життя» привітав усіх вкладників «Дельта Банку» та «Артем-банку» з маленькою, перемогою - з початком процесу повернення їм грошей.

«Це свідчить про те, що влада боїться народу. Сьогодні ми це побачили та ще раз переконалися в тому, що необхідно продовжувати стояти, необхідно розмовляти з владою і дуже жорстко!» - заявив Вадим Рабінович, висловивши впевненість, що «сьогоднішня маленька перемога обов'язково стане великою - ми обов'язково переможемо!»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ