РАБІНОВИЧ: НАМ ПОТРІБНА НОВА НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ І «ЗА ЖИТТЯ» ЇЇ ПРОПОНУЄ

«Той факт, що символом України весь час нашої незалежності була тільки гривня, - наша стратегічна помилка ... Матеріальне дуже важливо, безумовно, але без духовної і високої мети, без іншої національної ідеї держава не виживе ... Ми пропонуємо таку ідею: будувати велику Україну , сильну, вільну, незалежну і нейтральну країну, «Швейцарію Східної Європи», місток між Заходом і Сходом».

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Жодна держава не може жити тільки заради матеріального. Американці побудували свою мрію - так званий шлях «від чистильника чобіт до мільйонера», росіяни все життя будують імперію, китайці «Піднебесну» ... Кожна країна ставить собі мету і йде по заданому шляху. Нашим символом завжди була тільки гривня. Сьогодні молодь цитує не українських письменників, мислителів або художників, а людей з першої десятки Forbes. Вони орієнтуються на тих, у кого великі статки або більше грошей. Ми самі зробили гроші головним - і це велика помилка», - переконаний парламентарій.

«Безумовно, матеріальна складова важлива, але ми потребуємо ще й в духовності. Тому я вважаю побудову великої України, сильної і незалежної, нейтральної, по типу «Швейцарії Східної Європи» - хороша пропозиція для розвитку країни. З цією ідеєю я прийшов в політику 3,5 роки тому і впевнений, що крен в будь-яку сторону - в сторону НАТО чи Митного союзу - це програшний варіант ... Ми спочатку повинні побудувати самобутню, самодостатню Україну, щоб нас почали поважати, нам потрібна Європа тут, а не в далекій і безнадійної перспективі», - підкреслив політик.

«Нам потрібна стабільна, міцна банківська система, нам треба розвивати« хай-тек »і великі аргрокомплекси, нам треба вивільнити бізнес від податків, але не менш важливо дати людям мета, перспективу. Нам всім треба розуміти, для чого ми страждаємо, для чого будуть жити наші діти. Ми пропонуємо сильну Україну, якщо є інші ідеї - нехай скажуть про них, але поки всі мовчать, думаючи лише про те, як би спиляти новий траншик», - констатував народний депутат.

«У цивілізованих країнах людина, яка працювала на благо своєї держави, отримує нормальну пенсію, зарплату та соціальний захист. Що сталося в нашій країні, що всі умови для нормального життя зникли? Відповідь однозначна - політики брешуть своїм виборцям. Наприклад, Трамп під час своєї виборчої кампанії обіцяв, що визнає Єрусалим столицею Ізраїлю. На цьому тижні він виконав свою обіцянку ... Наша ж біда в тому, що кандидати в президенти або нардепи обіцяють людям «золоті гори», а після обрання просто відмовляються це виконувати. Щоб вилізти з цього болота брехні, я пропоную ввести кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок» - підкреслив лідер партії «За життя».

«Для того, щоб мати гідну пенсію - треба мати гідну зарплату. Для того, щоб мати гідну зарплату - треба мати гідний уряд. Влада, яку ви обираєте - це і є вибір вашої зарплати і пенсії. Менше піддавайтеся на істерики і розповіді про «реформи»! Насправді влада сьогодні тільки підігріває в суспільстві ненависть і грабує свій народ. До того ж нинішнє керівництво не знає, куди нас веде, - і тому ми повинні без «майданів», без крові і руйнувань спокійно піти в наступному році на вибори - і переобрати владу, вибрати життя!» - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ