РАБІНОВИЧ: МИ ГОТОВІ ВЗЯТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОСЯГНЕННЯ МИРУ

«Сьогодні на Всеукраїнському форумі активу партії «Опозиційна платформа - За життя» зібралися люди, націлені в першу чергу на перемогу, тому що іншого виходу у нас немає. У нас - це у нашої країни. Україна, на жаль, впаде в прірву, якщо ми не зможемо встановити мир, не зможемо зупинити тарифи, які вбивають наших людей. А знижувати їх дуже просто - потрібно просто перестати красти».

Про це заявив народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, коментуючи Всеукраїнський форум активу, який проводила політична сила.

За словами політика, учасники форуму були єдині в думці, що в руках у партії «Опозиційна платформа - За життя» «ключ від миру» і конкретний план зміни вектора економічного розвитку.

«Сьогодні ми чули від представників абсолютно всіх регіонів одні і ті ж слова: «золотий ключик» від миру і процвітання України знаходиться у партії «Опозиційна платформа - За життя». Ми обговорили питання, як будемо цього досягати і навесні, і восени. У нас є величезний потенціал, тому що в головах людей складається чітка картина: на одному фланзі все більше груп в тій чи іншій мірі є однаковим клоном «партії війни», а на іншому - є тільки ми. Тому, «вперед до перемоги» - головний девіз сьогоднішнього форуму», - заявив Вадим Рабінович.

Коментуючи скандал в українській оборонці, лідер партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович звернув увагу на психологічний момент.

«Всю країну змусили платити військовий збір. І зараз, виявилося, що гроші виймають з кишені народного - і кладуть в свої офшори. Тому я подав законопроект, яким пропоную до закінчення розслідування військовий збір скасувати. Вважаю, що це справедливо, що Верховна Рада повинна підтримати цей законопроект. Інакше виходить, що крадемо і заохочуємо злодійство», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ