РАБІНОВИЧ: ДУЖЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ КРАЇНИ І ГРОМАДЯН ПОСАДИТИ ДО В'ЯЗНИЦІ ГОНТАРЄВУ ТА РОЖКОВУ

Про політичне життя України, про реформи влади, про проблеми, з якими щохвилини стикаються громадяни, і чи є вихід з глухого кута, в який завели країну злодійкуваті менеджери, розповів народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «Південний».

Так, коментуючи початок роботи Верховної Ради України після тривалих канікул, Вадим Рабінович зізнався, що він був в шоці. «Перший день роботи цього парламенту мене привів в шок, тому що в порядку денному не стояли жодні з найважливіших питань - ні про тарифи, ні про те, що пора закінчувати війну, ні про витягування економіки з ями - нічого, що полегшить життя громадян . Зате за півтора мільйона ми перенесли прапор з одного на інший поверх, поміняли за сотні тисяч бюджетних грошей килими. Це якийсь бенкет під час чуми!» - обурився парламентарій.

Тому, вважає Вадим Рабінович, «пора брати долю країни у свої руки». «Найстрашніше і найважливіше сьогодні, що не дає піднятися нікому, - це ситуація в банківській сфері. Тому партія «За життя» почала наводити порядок в країні з Нацбанку, який, крім того, що допомагає обкрадати вкладників, знищувати банки, ще й вициганив все, що можна, і почав обрушать і без того «тендітну» національну валюту. Але наша партія, наші прихильники, всі ті, кого обманули, хто не байдужий до долі країни, цього не дозволять зробити! Тому ми вийшли під Нацбанк, і будемо там стояти до переможного кінця - поки злодії не сядуть до в'язниці, і не поставимо на чолі банківської системи незалежну, дійсно банківську людину, яка буде думати не про знищення фінансової системи країни, а про її розвиток, і не на словах, а на справі» - запевнив лідер партії «За життя».

Політик підкреслив, що і для партії «За життя», і для країни, і для кожного її громадянина дуже важливо посадити до в’язниці Гонтарєву, Рожкову і їхніх спільників, які працювали з шахраями на знищення банківського і економічного секторів країни! Вадим Рабінович вважає, що зі сформованої ситуації є два виходи: «Перший - спокійно, мирно йти на дострокові вибори і другий - перестати влади дражнити народ своєю неприкритою розкішшю ...»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ