ПОТРІБНО ЙТИ НА ВИБОРИ І ЗАКІНЧИТИ ІСТОРІЮ ІЗ ПРОЙДИСВІТАМИ У ВЛАДІ!

«Сказати «досить» і чекати, що тієї ж хвилини усе в житті зміниться – цього недостатньо. «Досить» не може статися в одну секунду тільки тому, що нам із вами цього хочеться. Це «досить» складається із безлічі речей. Коли люди, нарешті, зрозуміють, що вони так далі жити не можуть, ось тоді й почнуть відбуватися ті зміни, про які ми всі мріємо».

Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович у програмі «Досить», яка вийшла в ефірі хмельницького телеканалу «TV7».

Політик зауважив, що «псевдореволюції, які відбуваються у нашій країні, довели нас до того, що ми вже не віримо в революції». «Цим користується нинішня влада, нахабно і безсоромно обманюючи свій народ. Цим користуються партії, які називають себе демократичними, але мають 1-1,5 відсотка підтримки виборців. Такого немає ніде у світі, а нашим можновладцям це якимось чином вдається – тільки тому, що народ ще не до кінця «дотиснули», тільки тому, що він ще не піднявся», – упевнений Вадим Рабінович.

Тому одним зі своїх завдань він називає ухвалення закону про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок. «Нічого зі сказаного владою не виконано! Нахабно дивляться нам в очі і далі продовжують нас грабувати! Кримінальна відповідальність за обман виборців є у багатьох розвинених країнах, так само, як і за голосування кількома картками. У нашому ж парламенті ми постійно бачимо ухвалення законів «обома руками». Зрештою виходить, що закони у нас зводять до сміття, коли приймають їх із такими страшними порушеннями», – заявив політик.

«Сяючі морди з телевізора нам продовжують розповідати про процвітання. Але хтось із нас збожеволів, і в мене складається враження, що це точно не народ. Найважливіше зараз – це відповідь на питання, хто зупинятиме війну. Відповідально заявляю – ця влада зупиняти війну не буде! Вони на війні заробляють, вони на крові відбулися! І якщо ми хочемо миру – ми повинні вибрати на чергових виборах нову партію. Давайте підемо на вибори і поставимо крапку в історії із цими пройдисвітами!», – закликав Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ