РАБІНОВИЧ: «АГЕНТИ ДИЯВОЛА» НЕ ПРОВЕДУТЬ «МОВНИЙ ЗАКОН»

«Мовний закон» – це закон знищення російської мови в Україні. Цим законом влада хоче усіх громадян, які розмовляють російською, позбавити права у своїй країні розмовляти нею»

Таку думку висловив народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в кулуарах парламенту розгляд Верховною Радою «мовного закону».

«Недоспікер»парламенту, який не може показати народу України список із 226 народних депутатів, які входять до коаліції, оголосив, що ухвалити цей «мовний закон» йому заважають «агенти Кремля», які знаходяться у сесійній залі. На мою ж думку, що йому заважає сам Бог, адже бачить, що Парубій – «агент диявола». І кожен, хто розбиває свою країну на частини – «агент диявола»!» – обурився політик.

Вадим Рабінович вважає, що насправді ніякого «мовного питання», про яке увесь час говорить влада, в Україні не існує.

«Ми спокійно спілкувалися і спілкуємося кожен своєю мовою, і нікому це не заважає. Мовне питання непокоїть лише тих, хто, знищивши країну, обікравши її, перед виборами дістає свій єдиний козир – «вирішення «мовного питання». «Але для спочатку нехай вони повернуть усе, що вкрали, повернуть людей із-за кордону, нехай їхні пики схуднуть, а «мовне питання» ми і без них вирішимо! Сидить злодій на злодієві, ще й розповідають нам, як потрібно жити!» – обурився Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку «агенти диявола не проведуть свій закон, принаймні, до першого туру президентських виборів, а після – подивимося», – переконаний голова «Опозиційною платформи – За життя».

Впевнений Вадим Рабінович і в тому, що на «мовному питанні» влада намагається «зламати ситуацію через коліно».

«Так робити не можна! Людей більше хвилює їхній добробут, а не «мовне питання»! Мій молодший син ходить до української школи, розмовляє переважно українською мовою – і це добре! Крім того, я особисто знайомий із тими, хто сьогодні захищає нашу країну в окопах, і у них ніхто не запитував, якою мовою вони розмовляють. Виходить, що вмирати за країну можна, розмовляючи будь-якою мовою, а грабувати – тільки українською? Ось уся суть цього закону», – вважає народний депутат.

Водночас Вадим Рабінович зауважив, що Україна – країна із непередбачуваним минулим і непередбачуваним майбутнім, «тому що наше минуле змінюється залежно від того, хто переміг на виборах».

«Зараз керує оця ось орда – вона й перейменовує вулиці по-своєму. Та в мене питання: ми ж виступаємо проти Росії, знищуємо усе російське, а як бути з Богданом Хмельницьким? Апологетом дружби між Росією і Україною є Богдан Хмельницький, який брав участь у Переяславській Раді. Пам'ятники йому нинішня влада не прибирає. Ватутін – «агент Кремля», а Хмельницький – ні? Або не доходять руки? Це божевілля!» – заявив політик.

Проте, Вадим Рабінович «вірить у країну і виборців», він розуміє, що «під впливом ЗМІ та крики «агентів диявола» у владі, розібратися у ситуації досить важко».

«Мене розчаровує Володимир Зеленський, який у рейтингах вирвався вперед і почав говорити, що він підтримує в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, підтримує МВФ. Йому хтось дав погані поради і це сумно, тому що суспільство поляризується, а у нас не залишається кандидатів , які можуть відновити економіку та встановити мир. Крім Юрія Бойка таких просто немає! Ми вже помилялися, але на цих виборах, сподіваюся, проголосуємо і серцем, і розумом!» – резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ