ПРЕДСТАВНИКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДКОРИЛИ ГОВЕРЛУ І ВИПУСТИЛИ «ГОЛУБА МИРУ»

«За життя – за мир» -  під таким девізом високогірну акцію провели представники рахівської місцевої організації політичної партії «За життя». Одна з головних засад, затверджених цього року у програмі партії – забезпечення миру у нашій країні.

Заради миру – крутими гірськими стежками. Представники Рахівської місцевої організації політичної партії «За життя» організували сходження на найвищу точку нашої країни. Говерлу підкорили більше двадцяти учасників акції, щоб символічно принести на вершину символ миру – голуба.

Дві групи, одна з яких сходила з Богдану, а інша з Ясіня, зустрілись на Перемичці і дружно вирушили на вершину. Усього в акції було задіяно 28 осіб. Двох учасників молодої команди після сходження прийняли в актив політичної партії.

Молоді члени організації зайняли активну позицію – особисто прикладати зусиль до розбудови нашої країни. Крім того головним напрямком діяльності партії вони також бачать – забезпечення миру у державі.

Далі – більше. Рахівська місцева організація політичної партії «За життя» зараз працює над створенням нових осередків. Партія має значну підтримку суспільства і це сильно стимулює до розвитку.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ