ПАРТІЙЦІ В ДНІПРІ ОРГАНІЗУВАЛИ ІНКЛЮЗИВНОЇ КОНЦЕРТ

Гарний настрій, щасливі посмішки, радість, спілкування і творчість: вже третій рік поспіль концерт «Мовою серця», приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю, проходить в Дніпрі з ініціативи керівника міської організації «За життя» Геннадія Гуфмана. На цей раз у святі взяли участь співаки, танцюристи, музиканти, автори віршів.

«Ці концерти ми організовуємо для людей, які знаходяться в непростих життєвих обставинах, але, не дивлячись на це, зберігають оптимізм. Коли дивишся на ці виступи, то відчуваєш, як навертаються сльози і переповнює захоплення. Учасники дають такий заряд позитивних емоцій, що захоплює дух, у них дійсно є чому повчитися», - сказав Геннадій Гуфман.

19-річний Родіон Коновалов в цьому році заспівав кілька пісень українською мовою. Вокалу навчає мама, вона - професійний музикант. Вчитися музиці і співу доводиться вдома - Родіон пересувається на інвалідному візку і не може відвідувати музичну школу.

Колясочниця Анна Мігріна виконала зі сцени пісню французькою мовою. Овації зірвали своїми виступами Максим Карпов, який грав на флейті, Станіслав Степанов - він виконав пісні «Хрещатик» і «Кораблі», Ігор Косяков з піснею «Киевлянка» і танцювальною групою підтримки «Росток».

Всі артисти отримали квіти та гучні оплески на знак вдячності за чудові виступи.

У партійців «За життя» в Дніпрі добрі відносини з міською організацією людей з інвалідністю «ДнепрОИН» і об'єднанням «Творчість», які розкривають таланти людей з обмеженими можливостями. Керівник організації Лідія Назаренко зазначила, що можливість зібратися, поспілкуватися та порадіти успіхам один одного на концерті «Мовою серця» від партії «За життя» дуже цінна.

Керівник Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадій Гуфман пообіцяв, що такі зустрічі для людей з обмеженими можливостями будуть системними, а наступний концерт проведуть влітку.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ