НА ЗАКАРПАТТІ ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ВЕЛИКОГО ТЕНІСУ

В Ужгороді представники Виноградівської районної організації політичної партії «За життя» влаштували масштабний турнір з парного тенісу серед любителів спорту «Uzhgorod Open».

Поборотися за кубок наважилися 40 аматорів не тільки з Закарпаття, але і з інших областей України. Серед них і тенісисти-ветерани. На кортах спорткомплексу «АВАНГАРД» вирували емоції, а в учасників потрохи здавали нерви. Проте, як запевнив керівник Виноградівського районного осередку політичної партії «За життя» Ярослав Роман, який ще й до того ж один з учасників турніру, цей вид спорту задає неабиякого азарту.

Такі турніри на Закарпатті – це вже хороша традиція. У планах організаторів проводити їх частіше та популяризувати цей спорт серед любителів та новачків тенісу.

У фінальному двобої зіткнулися дві найсильніші команди, проте званням золотої ракетки серед аматорів цього річ стали організатор «Uzhgorod Open» Павло Черевко та Валентин Свалявчик, срібло здобув керівник Виноградівського районного осередку «За життя» Ярослав Роман разом зі своїм напарником Богданом Велеганом. Ну а бронза дісталась Степану Думницькому і Сергієві Мішку. Три спортивні пари отримали кубки та грошові винагороди, і найважливіше - море емоцій та адреналіну.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ