НА ЗАКАРПАТТІ ПАРТІЙЦІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ТЕНІСНОГО ТУРНІРУ

«Севлюш-Open» вже втретє зібрав кращих тенісистів області для боротьби за кубок та цінний приз.

Щороку рівень спортивного заходу, зізнаються учасники, якісно росте, що й недивно, адже сюди з’їжджаються титуловані гравці, а цього річ до організації долучились і представники районного осередку політичної сили «За життя».

Згідно турнірної таблиці, у турнірі зіграло 16 пар тенісистів. Ігри, через примхи погоди довелось розбити на два дні. Двобої виявились напрочуд запеклими, тож спортсменам, для яких теніс улюблена гра, довелось неабияк попітніти.

«Севлюш-опен» серед тенісних турнірів один з кращих в країні. Тут вже роками виборюють медалі зіграні пари. Втім і ситуативні дуети показують високий клас.

Після безперервних ігор у фіналі опинились кращі тенісисти: представники Виноградова, Сваляви та двоє із Ужгорода. Перемогу отримала роками зіграна пара Віталій Попов зі Сваляви та його напарник з обласного центру Павло.

Турнір, переконують учасники та глядачі, вдався на славу. Після церемонії нагородження на всіх очікував гастрономічний презент від організаторів, аби тенісисти змогли відпочити після напруженої гри.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ