НА ЗАКАРПАТТІ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНИЛАСЯ НОВИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ

Перечинський осередок «Опозиційної платформи – За життя» на Закарпатті поповнився п’ятнадцятьма новими представниками. «Аби змінити ситуацію в області та державі - потрібно починати з себе та свого оточення, - кажуть вони.

Перечинського осередку політичної партії «Опозиційної платформи – За життя» Мирослав Опачко провів партійну зустріч, щоб познайомити вже діючих членів організації з новими колегами. Свої перші партійні квитки нові представники політичної сили отримали від керівника Перечинської районної організації, який побажав плідної подальшої співпраці у колективі.

Мирослав Опачко зізнається, що його головною метою завжди було залучення до роботи професіоналів, молодих та досвідчених людей, адже зміни у країні та області потрібно починати в першу чергу зі свого оточення.

Серед нових членів, які приєдналися до колективу, є і вже давно діючі представники організації, які обрали для себе «Опозиційну платформу – За життя» перш за все для того, щоб власними силами змінити своє місто, область та державу на краще.

Члени організацій пообіцяли виправдати надії, які на них покладені і активно долучатися до роботи, та запевнили, що земляки можуть звертатись до них зі своїми проблемами та побажаннями і особисто переконатись у тому, що будуть почуті.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ