МУРАЄВ: «ОПОБЛОК» ОБМАНЮЄ ВИБОРЦІВ І ЗДАВ УСІ ГІЛКИ ВЛАДИ ПРЕЗИДЕНТУ!

«Було розгорнуто величезну інформаційну кампанію, направлену на очорнення Рабіновича, і з повідомленнями про розвал партії «За життя». Можу сказати, що це було вигідно всього лише двом: владі, тому що ми динамічно зростаюча партія, та «Опозиційному блоку», тому що усі давно розуміють, що він далеко не опозиційний і він стрімко втрачає підтримку виборців. Причина криється в тому, що Опоблок системно обманює виборців. Вони здали всі гілки влади Президенту. За допомогою їхніх голосів пройшла судова реформа, ухвалено закони щодо правоохоронних органів, вони голосували за реструктуризацію нашої заборгованості перед міжнародними кредиторами. Це була основна задача Яресько – здати нас у податкове рабство МВФ на довгі роки», –заявив народний депутат України і голова політради партії «За життя» Євгеній Мураєв у прямому ефірі на телеканалі NewsOne.

За словами політика, реструктуризація цього боргу настільки невигідна для України, що «якщо наша економіка ростиме до 2040 більше, ніж на 3%, ми за 3 мільярди заплатимо від 25 до 70. Якщо ми доростемо до рівня зростання економіки в 2013 році, ми заплатимо за ці 3 мільярди до 70. Вдумайтеся, за що проголосував у Верховній Раді Опозиційний блок!».

«Зараз ми бачимо також, що Опоблок проголосував за те, що без рішення суду у людей за борги ЖКГ будуть списувати з банківських карток гроші. Підняли тарифи за три роки до неймовірних цін. Мало того, що люди тепер не можуть в повному обсязі сплатити за послугами, так тепер ще й гроші людей без суду забиратимуть», – зазначив Євгеній Мураєв.

«Ми живемо у парламентсько-президентській республіці. Парламент, згідно із законом, найважливіший орган, який формує уряд. На ділі ж ми бачимо, що відпрацювати з урядом неможливо жодне питання. Або члени Кабінету Міністрів за підтримки парламенту обслуговують Президента і провладні партії, або обслуговують Держдеп, або МВФ. Неможливо добитися жодної відповіді й вирішити питання, які турбують наших виборців!», – резюмував глава політради партії «За життя» Євгеній Мураєв.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ