МЕДВЕДЧУК: МИ ПОВЕРТАЄМО ЛЮДЕЙ, А НЕ ТЕРИТОРІЇ

«Опозиційна платформа - За життя» має намір повертати не тільки території Донбасу, а й людей. Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук.

«Я заявив на з'їзді і до цього заявляв неодноразово, що для вирішення проблеми Донбасу, нам необхідно реалізувати в першу чергу комплекс заходів, який може змінити ситуацію. Серед цього комплексу заходів була пропозиція про створення автономного регіону Донбас. І це включає в себе зміст плану-концепції, який передбачає базові принципи, а саме: ми повертаємо (я маю на увазі «Опозиційну платформу - за життя»), ми повертаємо людей, а не території, як це намагається робити шляхом ультиматумів, шантажу і погроз. Ми повинні домовлятися з цими людьми! Ми повинні вести переговори, Київ повинен вести переговори з Донецьком, Луганськом і Москвою для того, щоб врегулювати цю ситуацію», - заявив політик.

«І всі наші пропозиції щодо плану - це речі, які викладені в Мінських угодах, де передбачено особливий статус через зміни, в тому числі і в Конституцію України. На з'їзді мною була озвучена ідея, яку ми вже апробували на численних переговорах протягом останніх півтора років, коли тим, хто сьогодні знаходиться на неконтрольованих територіях, запропонувати особливий статус у вигляді автономії», - підкреслив Віктор Медведчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ