КРОВ ДЛЯ ЖИТТЯ: ПРЕДСТАВНИКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» СТАЛИ ДОНОРАМИ

У міжнародний День Донора п’ятнадцять представників політичної партії «За життя» відвідали відділення переливання крові мукачівської ЦРЛ. Майже півлітра крові кожен з молодих чоловіків віддав не вагаючись, хоч більшість активістів робили процедуру вперше і певний страх перед початком все ж відчували. Тепер здана кров потрапить у реанімаційні відділення та пологові будинки, де зможе врятувати чиєсь життя.

Лікарі стверджують, що регулярне донорство сприяє постійному самооновленню та омолодженню організму, а також є профілактикою серцево – судинних захворювань, імунної системи, порушень травлення, роботи печінки і підшлункової залози.

За здачу 450 мл крові державою передбачена компенсація – близько 80 гривень, обід та один робочий день протягом року на відпочинок. У Мукачеві навіть є почесні донори - люди, які за своє життя здали близько двадцяти літрів.

«Партія «За життя» за здорове майбутнє, тож радить усім переймати естафету донорства – з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 13.00 на Вас чекають у відділенні переливання крові Мукачівської ЦРЛ», - заявили активісти.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ