КІЛЬКІСТЬ РАЙОННИХ ПАРТОРГАНІЗАЦІЙ «ЗА ЖИТТЯ» В ДНІПРІ ВПЕВНЕНО ЗРОСТАЄ

У Дніпрі діє чотири районні організації партії «За життя» - Шевченківська, Самарська, Чечелівська й Соборна. Нещодавно за ініціативою активних дніпрян відбулася установча конференція Амур-Нижньодніпровської районної організації. Її керівником став депутат фракції «За життя» в міській раді Назарій Постольник.

Він зазначив, що партія «За життя» набирає популярність і все більше людей в місті Дніпро підтримують лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича.

«Підтверджує цей факт і те, що дніпряни постійно беруть участь в соціальних проектах міської партійної організації  «За життя». Відчувається, що городяни поділяють позицію нашої політичної сили», - сказав Назарій Постольник.

Неля Іванівна Коваль брала участь в установчій конференції. Вона дивиться телеканал Newsone і вражена тим, що там піднімаються актуальні проблеми українців.

«Я повірила, що партія «За життя» дійсно зможе поліпшити життя і пенсіонерів, і молоді. Я налаштована дуже оптимістично і сподіваюся, що мої очікування будуть виправдані», - поділилася Неля Іванівна.

«Ми вражені підтримкою активних жителів міста. Видно, що комунікації городян і районних парторганізацій виходять на новий рівень. Ми разом на шляху реалізації потрібних і важливих проектів. Для цього ми і розширюємося», - резюмував керівник партії «За життя» в м. Дніпро Геннадій Гуфман.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ