ДУБОВИЙ: НЕ МОЖНА ЗНІМАТИ МОРАТОРІЙ І ПРОДАВАТИ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ

«Опозиційна платформа - За життя» - це сильна і стійка команда, яка зможе встановити мир і вирішити проблеми в економіці. Про це заявив представник «Опозиційної платформи - За життя» Ростислав Дубовий, виступаючи на надзвичайному з'їзді політичної сили, який пройшов у вівторок, 29 січня 2019 року, в Києві.

«2019 й рік - це наш шанс встановити мир і намітити рух вперед, і ми обов'язково цим шансом скористаємося. У нашої команди є чіткий план економічного розвитку нашої держави, а також план зі встановлення миру. Мир шляхом ведення військових дій до переможного кінця, який сьогодні декларують представники нинішньої влади - це не наш шлях. Ми виступаємо за переговори і у нашої команди є виняткові шанси для того, щоб досягти гарного результату», - сказав він.

Політик заявив, що «жодна реформа влади не принесла поліпшення життя українцям, а всі перетворення останніх років загнали людей у ​​злидні».

«Сьогодні я оцінюю життя в нашій країні як важке, або навіть нестерпне. Хіба такого «європейського курсу» ми хотіли?.. Я переконаний, що hi-tech, сільське господарство і банківська сфера повинні стати пріоритетами розвитку нашої країни. Ми повинні приділяти увагу галузям, які сьогодні затребувані в світі. Вже зараз потрібно прийняти закон про банківську таємницю, а держава повинна нести повну відповідальність за діяльність фінансових установ. Економіка повинна спиратися на малий і середній й бізнес, тому необхідно замінити податок на прибуток, податком на виведений капітал. Ми повинні створити національний земельний банк і здавати землю українським і зарубіжним аграріям. Але ні в якому разі не знімати мораторій на продаж сільськогосподарських земель», - підкреслив Ростислав Дубовий.

Джерело: 112.ua

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ