ДНІПРЯНАМ СПОДОБАЛОСЬ ВЕЛИКЕ СІМЕЙНЕ СВЯТО ВІД ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Велике сімейне свято в Дніпрі від партії «За життя» вже традиційно в середині літа збирає багато городян. На цей раз захід проходив на оглядовому майданчику парку імені Шевченка - улюбленому місці відпочинку дніпрян.

Подію приурочили до фіналу акції «Життя очима дитини», яка стартувала в День Захисту дітей. Тоді діти намалювали 667 картин в дев'яти художніх майстернях по всьому місту. Пізніше малюнки розмістили у віртуальній галереї на сторінці партії «За життя». Користувачі соцмережі і спеціальне журі визначали, чий малюнок вартий перемоги в номінаціях «Самий сімейний малюнок», «Найапетитніший малюнок», «Найпатріотичніший малюнок», «Найморський малюнок» та інш. Авторам картин в цих номінаціях, на головній сцені свята, керівник партії «За життя» в м. Дніпро Геннадій Гуфман вручив подарунки - сертифікати на покупку канцтоварів, щоб діти вибрали подарунки для малювання на свій смак. Талановитим дітям аплодували всі гості свята.

На великому родинному святі вшановували всіх учасників. Організатори в якості сувенірів подарували дітям перенесені на магнітики картини.

«Ця акція стала корисною для батьків, тому що дозволила їм краще пізнати внутрішній світ своїх дітей. Завершити її ми вирішили великим сімейним святом. Воно було справжнім, добрим і світлим», - говорить ініціатор заходу Геннадій Гуфман.

Партія «За життя» зробила так, щоб якомога більше городян побачили роботи юних художників. Для цього малюнки розмістили на бігбордах в різних районах Дніпра ще до проведення свята. Малюнок семирічної Даші Костюк під назвою «Пляж» опинився на борді. Дуже пишається дівчинкою її бабуся - Раїса Костюк. Вона побажала партії «За життя» в подальшому проводити такі заходи, адже це надихає дітей і батьків розвивати таланти і приносить багато радості всім жителям міста.

На святі були присутні також особливі діти і теж раділи веселому святу. Організатори змогли подарувати позитивні емоції маленьким і великим гостям свята.

Концерт, конкурси, вікторини, морозиво, солодка вата і величезна кількість повітряних куль - все це було на великому сімейному святі, яке організувала партія «За життя».

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ