БУДУЙМО УКРАЇНУ РАЗОМ! СУМСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ОПРИЛЮДНИЛА ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

«Вітчизну люблять не за те, що вона велика, а за те, що вона своя», - з такими словами напередодні найголовнішого свята країни звернулися до мешканців Сумщини місцеві партійці «За життя».

Відомий вислів римського філософа Луція Аннея Сенеки не випадково було покладено в основу телевізійного привітання від Сумської регіональної організації «За життя» з Днем Незалежності України.

«Цими днями багато хто говоритиме гучні, красиві і пафосні слова про нашу державу, про її незалежність, - зазначає керівник регіональної організації «За життя» на Сумщині Олександр Соколов. – І, якщо з вуст заслужених українців, справжніх творців Незалежності ці слова сприймаються з повагою і захопленням, то від багатьох нинішніх «діячів» - вони звучать як знущання. Бо не можна цинічно і нахабно грабувати країну, яку ти вважаєш своєю. У власному домі не руйнують фундамент, обдурюючи свій народ «показухою» і фальшивими фасадами».

У відеозверненні до мешканців області партійці «За життя» навели приклад славетних сумчан, одного з очільників міста ще за радянських часів Михайла Лушпи, видатних меценатів ХІХ століття Івана і Павла Харитоненків, що своїми добрими справами, своїми силами створювали лікарні і школи, заводи і міську інфраструктуру, якими і донині користуються і пишаються нащадки. Саме так – чесно, міцно і навіки треба розбудовувати країну, регіони і міста, - впевнені у партії «За життя».

«У серпні 91-го нам випав шанс збудувати свій власний, український дім, - говорить Олександр Сколов. - Не дешеву декорацію, не полігон для експериментів, і не клондайк для аферистів, а справжню свою державу, де ми, українці, будемо жити в мирі, любові і достатку. Щиро бажаю всім нам відповідальності, розуму і натхнення. Адже шлях здолає той, хто йде. І я вірю – ми цей шлях здолаємо разом!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ