Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Законопроекти

«Опозиційна платформа – За життя» внесе суттєві правки до законопроекту №1210, щоб змінити сировинну модель розвитку країни
24 жовтня 2019
Головна мета будь-якої податкової чи митної реформи – це стимулювання інвестиційного, економічного, технологічного розвитку для того, щоб підвищити конкурентоспроможність національної економіки та подолати бідність.
ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИЗНЬ подготовила законопроект, который лишает…
3 вересня 2019
Парламентская фракция партии «ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИЗНЬ» подготовила законопроект о внесении изменений в Конституцию Украины относительно неприкосновенности Президента…
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала альтернативний законопроект про зміни до Конституції України щодо зменшення кількості народних депутатів до 225
3 вересня 2019
Мова йде про зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи з відкритими виборчими списками.
«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА  - ЗА ЖИТТЯ» підготувала  альтернативний законопроект, щодо змін до ст.85 Конституції  України
3 вересня 2019
У законопроекті опозиційні депутати, зокрема, пропонують закріпити за Верховної Радою України повноваження призначати на посади та звільняти з посад Директора Національного антикорупційного бюро України та Директора Державного бюро розслідувань.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у ВР законопроекти, спрямовані на досягнення миру та соціального захисту людей (доповнюється)
2 вересня 2019
Законопроекти, підготовлені та зареєстровані фракцією «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», спрямовані на досягнення миру в Україні, імплементацію Мінських угод, вирішення соціальних та гуманітарних питань, відновлення прав громадян та виконання рішень Конституційного суду України, впорядкування ціноутворення та недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ та інші важливі для людей та країни питання.
Вадим Рабінович пропонує звільнити молодь від сплати податків
2 липня 2019
Народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович пропонує на законодавчому рівні звільнити молодь від сплати податку на доходи фізичних осіб.
Вадим Рабінович пропонує ввести «тринадцяту» пенсію для українських пенсіонерів
2 липня 2019
Народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович виступив із законодавчою ініціативою, якою пропонує ввести додаткову «тринадцяту» пенсію для всіх пенсіонерів країни.
Лідери «Опозиційної платформи – За життя» пропонують Раді скасувати військовий збір
27 березня 2019
Депутати від «Опозиційної платформи – За життя» пропонують Верховній Раді внести зміни до Податкового кодексу України, які б запобігли розкраданню коштів у сфері оборонного замовлення.
×
Приєднатися