Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Стара та нова влада продовжують судову війну проти Юрія Бойка та ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Заява партії

Сьогодні представники старої та нової влади, котрі знаходяться в змові,  подали черговий позов з метою перешкодити участі Юрія Бойка у виборах. Політичні шахраї звернулися до Шостого апеляційного адміністративного суду з вимогою скасувати рішення Центральної виборчої комісії про реєстрацію Бойко Юрія Анатолійовича кандидатом в народні депутати за виборчим списком політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

Причина юридичної істерики супротивників і конкурентів зрозуміла. Це зростаюча підтримка нашої партії громадянами України. Наші конкуренти не можуть змиритися з високою довірою громадян особисто до Юрія Бойка як Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ і кандидату на пост прем'єр-міністра України. Їх дії доводять тільки одне - ми єдина опозиційна партія в Україні.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє, що ніяких правових підстав для відмови в реєстрації Юрія Анатолійовича Бойка кандидатом в депутати не існує. Ми висловлюємо повну підтримку Співголові нашої партії і готові брати участь в будь-яких судових розглядах з цього питання.

Ми знаємо, в чиїх інтересах діють донощики і аферисти. Ще раз підкреслюємо: їхні жалюгідні спроби перешкодити діяльності нашої партії приречені на провал. Ми будемо продовжувати боротьбу за права та інтереси українських громадян. Тільки ми забезпечимо Україні мир!

Опубліковано: 24 червня 2019
×
Приєднатися