Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Закликам нардепа Висоцького «підбити» незалежні канали з ПТУРа мають дати оцінку правоохоронні органи

Рештки «Народного фронту» ‒ політичні трупи з команди Яценюка з антирейтингами, що зашкалюють, і русофобським світоглядом ‒ стали завсідниками ток-шоу на телеканалі «Прямий». Саме зі студії цього каналу, як колись із залу ВР, вони закликають знищувати незалежні медіа.

Заява народного депутата VIII скликання Сергія Висоцького про те, що до ненависних «Народному фронту» каналів слід ставитися «як до танку, який потрібно підбити з ПТУРа», може бути розцінено як заклик до вчинення терористичного акту ‒ злочина проти громадської безпеки.

Мабуть, за роки депутатства Висоцький звик до того, що присутність у владі допомагає йому і його однопартійцям уникати будь-якої відповідальності. Представника провладної політичної сили не було покарано навіть за відверто сепаратистський заклик «розірвати економічні зв'язки з окупованими територіями» і «відрізати їх, як гангрену».

Також правоохоронні органи протягом трьох років намагаються спустити на гальмах резонансну справу про замах, що готувався на Віктора Медведчука (згідно з отриманим повідомленням, у 2016 році в Будинку офіцерів відбулася закрита нарада керівників «бойового крила Майдану» і тербатальйонів, де Андрій Левус, Сергій Висоцький, Микола Княжицький наполягали на негайній фізичної ліквідації В. В. Медведчука як такого, що являє собою загрозу для національно-демократичної України).

П'ять років «Народний фронт» працював на розкол країни, з трибуни ВР просуваючи свої вкрай небезпечні, відверто русофобські ідеї про насильницьку українізацію, закриття неугодних ЗМІ, боротьбу з інакомислячими. Сьогодні представники «партії війни» продовжують розколювати країну, ділити народ, закликати до знищення опозиції та незалежних медіа зі студії телеканалу «Прямий».

«Опозиційна платформа ‒ За життя» закликає правоохоронні органи дати оцінку заявам пана Висоцького. Україна має стати врешті-решт правовою державою. І ми йдемо у владу, щоб будувати правову, демократичну країну, де сила права нарешті переможе право сили.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 14 серпня 2019
×
Приєднатися