Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає знизити комунальні тарифи

Заява партії

З настанням опалювального сезону комунальні підприємства знову готуються підвищити тарифи на опалення, газ, гарячу воду та інші комунальні послуги. В середньому по Україні вартість ЖК-послуг може зрости на додаткові 20% і більше, при цьому за останні п'ять років тарифи вже зросли в десять разів, а заборгованість населення за послуги ЖКГ становить понад 50 млрд грн.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади не самоусуватися від проблем, а виконувати свої передвиборчі обіцянки: приборкати зростання тарифів і привести їх у відповідність з доходами населення.

За останні п'ять років тарифи на комунальні послуги зросли у 8-9 разів. Українські сім'ї не в змозі за ними платити. У людей накопичуються борги, комунальні підприємства балансують на межі банкрутства і зупинки. Продовження політики зростання тарифів у таких умовах - це шлях до розорення українських громадян і колапсу всього комунального господарства країни.

У запалі передвиборчої боротьби нинішня влада обіцяла забезпечити зростання доходів українських громадян, надати субсидії і знизити комунальні тарифи. Саме за це голосували виборці і, разом із встановленням миру в країні, це головна вимога українського народу до влади. Але зараз влада намагається самоусунутися від виконання передвиборчих обіцянок й ігнорує вимоги суспільства. Представники Кабміну роздають інтерв'ю, у яких не соромлячись заявляють, що тарифи не будуть знижені на вимогу МВФ.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити тарифне беззаконня. Подальше зростання комунальних тарифів - це прямий обман українського народу і повне політичне банкрутство нинішньої влади.

Ми вимагаємо від парламенту розпочати розгляд поданих фракцією ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ законопроектів, спрямованих на забезпечення своєчасних і гарантованих субсидій населенню, списання комунальних боргів малозабезпеченим і зниження цін на газ для домогосподарств.

Ми наполягаємо на необхідності внести запропоновані нами зміни у проект Держбюджету. Вони передбачають збільшення державного фінансування субсидій, надання субвенцій місцевим радам для зниження тарифів, збільшення фінансування державних програм енергозбереження.

Сьогодні є всі умови для того, щоб знизити комунальні тарифи в два рази. Для цього необхідно забезпечити прямі поставки газу з Росії, використовувати газ власного видобутку для потреб населення і комунальних підприємств, спрямувати державні інвестиції в енергозбереження.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагатиме зниження тарифів і поліпшення життя українських громадян. Мир, демократія, соціальна держава - це головні пріоритети нашої партії. Борімося разом! Разом переможемо!

Опубліковано: 9 жовтня 2019
×
Приєднатися