Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Генпрокурор Луценко діє за найгіршими лекалами радянського правосуддя: не дивився, але засуджую

Наприкінці кар'єри Юрій Луценко, генпрокурор без юридичної освіти, мабуть, вирішив податися у відеоблогери. На своїй сторінці у Facebook він розмістив відеозвернення, в якому повторив затерті до дірок тези про «канали Медведчука» і захист національних інтересів. Тези, які дуже нагадують заяви президента Зеленського. (Складається враження, що представникам «Зе!Команди» і старої гвардії БПП пишуть промови одні й ті самі люди.)

Втім, мене вже давно не дивують заяви, що звучать в унісон з вуст представників «Слуги народу» і «Європейської солідарності», як не дивує і синхронність дій нової та старої влади. У питаннях переслідування політичних опонентів, у питаннях корупційної наступності ‒ як поставити на службу новій команді старі схеми «Роттердам+», «Дюссельдорф+» і багато інших оборудок ‒ вони не просто солідарні, вони монолітні.

Що стосується звинувачень пана Луценка, то можу повторити йому те, що вже сказав пану Зеленському: «Я не володію акціями або частками в телевізійних каналах України, а також у будь-якому іншому засобі масової інформації». І Зеленський, і Луценко добре про це поінформовані. Але використовують чорний піар і цинічну брехню для того, аби звести рахунки з «Опозиційною платформою ‒ За життя» як єдиною політичною силою, що здатна протистояти агресії влади. Як старої, так і нової.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися