Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Цинічна брехня і дешеві маніпуляції – методи роботи соросівських грантоїдів

Істерична реакція «експертів» «24 каналу» та «НВ», які з люттю собаки на ланцюгу кинулися захищати соросовських грантоїдів з VoxCheck від справедливої, а головне, аргументованої критики представників партії «Опозиційна платформа – За життя», свідчить про те, що за чорною PR-кампанією проти Віктора Медведчука стоїть біржовий спекулянт Джордж Сорос.

Соросовські шавки навішують ярлики «брехня» і «маніпуляція» на все, що, посилаючись на офіційні дані Держстату, Світового банку, Євростату та інших авторитетних інститутів, каже Віктор Медведчук, але при цьому не здатні навести жодного доказу на підтвердження брехливих звинувачень VoxCheck.

Маніпуляціями займаються якраз виключно некомпетентні в економічних питаннях псевдоексперти від VoxCheck, нездатні зрозуміти, що судити про рівень життя у країні необхідно не стільки за ВВП на душу населення за парітітетом купівельної спроможності, скільки за середньою зарплатою, як і іншими показниками, що відображають саме доходи населення. Втім, рівень компетентності VoxCheck можуть з легкістю оцінити навіть пересічні громадяни – достатньо згадати феєрично ідіотське твердження соросівських грантоїдів про те, що в Україні за останні п'ять років «мінімальна заробітна плата зросла з 326 до 450 доларів».

Коли брехня і дебілізм затятих маніпуляторів з VoxCheck настільки очевидні, що вони не можуть навести жодного аргументу на захист своєї позиції, до піар-атаки підключають «24 канал», «НВ» та їм подібних.

Цинічна брехня і дешеві маніпуляції – це не лише улюблені методи роботи соросівських грантоїдів, а й межа їхніх «професійних» здібностей.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 12 серпня 2019
×
Приєднатися